Bilety Zawadzkie

Bilety Autokarowe Zawadzkie. Autobusy Zawadzkie. Międzynarodowe przewozy autokarowe Zawadzkie. Szybka i prosta rezerwacja. Najtańsze Bilety Autokarowe Zawadzkie – Rezerwuj Teraz Bez Prowizji.

euroticket-bilety-autokaroweUwaga: jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego w wyszukiwarce Euroticket, sprawdź innych przewoźników w wyszukiwarce: bilety Voyager. System pokaże Ci wszystkie autobusy jeżdżące na wybranej trasie, ceny biletów, aktualne promocje i rozkłady jazdy autobusów. Ty sam wybierasz dla siebie najlepszą opcję.

Bilety Autokarowe Zawadzkie – Tanie Autobusy z Polski do Niemiec i Ukrainę

Bilety Autokarowe Zawadzkie – Polska Niemcy – rezerwuj swój bilet bez prowizji

Miasta w Niemczech: Bayreuth, Nurnberg, Ingolstadt, Munchen (Monachium), Augsburg, Ulm, Hannover, Osnabruck, Munster, Recklinghausen, Gelsenkirchen, Essen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen, Braunschweig, Bielefeld, Paderborn, Soest, Unna, Dortmund, Bochum, Wuppertal, Wittlich, Dusseldorf, Koln (Kolonia), Gottingen, Kassel, Giessen, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart, Erfurt.

Bilety Autokarowe Zawadzkie – Polska Ukraina – rezerwuj swój bilet bez prowizji

Bilety Autokarowe Zawadzkie to przede wszystkim nazwa agencji turystyczne, która funkcjonuje na rynku polskim od 1989 roku. Ta działalność jest do dnia dzisiejszego dominującą formą prowadzonej działalności. Firma jednak postanowiła rozszerzyć swą działalność o dodatkowe elementy. W ten sposób słała się dodatkowo autokarowym przewoźnikiem międzynarodowym, a także touroperatorem. Działalność na rynku transportowym sprowadza się jedynie do obsługiwania czterech linii autokarowych z Polski do Niemiec. Bilety na te przejazdy nabyć można w firmie, bądź drogą internetową. Firma Zawadzkie oferuje wiele zniżek i promocji. Jedną z nich gwarantuje posiadanie karty stałego klienta. Kolejną jest 50% obniżka na bilet dla osoby obchodzącej w dniu przejazdu swoje urodziny. Zniżki standardowe dotyczą następujących grup: dzieci do lat 4, dzieci do lat 14, młodzież do lat 26, oraz osoby powyżej 60 roku życia. Firma zapewnia przejazd jednym z siedemnastu nabytych nowoczesnych autokarów, spełniających kryteria klasy lux. Autokary te wyposażone są w pokładowe toalety, sprzęt audiowizualny, odchylane do tyłu i na boki siedzenia, a także barek z ciepłymi napojami. Ponadto fachową obsługę i stałą pomoc podczas podróży zapewnia wykwalifikowany i kompetentny personel. Linie autokarowe firmy Zawadzkie docierają do zachodniej części Niemiec – do miejscowości Aachen, bezpośrednio przy granicy z Belgią i Holandią. Punktami startowymi z Polski są cztery miejscowości, położone w różnych częściach kraju: Elbląg, Giżycko na północy, Warszawa w centrum i Kielce na południu Polski. Ponadto jedna z linii o numerze BZ 115 jedynie przejeżdża przez miejscowość Aachen, natomiast jej przystankiem końcowym jest miasto Koln w Niemczech. Cena biletów na podróż pomiędzy przystankami krańcowymi kształtuje się w granicach 210 – 250 zł, a cała podróż trwa od 21 do 26 godzin

Jeśli nie wiesz jak kupić bilet autokarowy on line, sprawdź w naszym przewodniku. Instrukcja kupowania biletów jest krótka i prosta tak samo jak cała procedura rezerwacji biletów on line. Za bilety autokarowe zapłacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. UWAGA: Nie ma możliwości płacenia za bilety autokarowe u kierowcy. Swój bilet autokarowy możesz także zwrócić, zamienić datę wyjazdu lub nazwisko.