Wiedeń

Wiedeń Bilety Autokarowe. Tanie Autokary Polska Austria. Rezerwacja ON LINE. Promocje.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety Autokarowe do Wiednia w Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Wiednia w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Wiedeń Polska Austria.

austria

Tanie bilety autokarowe Wiedeń. Kup bilet autokarowy do Austrii online. Wiedeń bilet autokarowy Polska Austria Promocja. Najlepsza oferta biletów Wiednia. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Najlepsza oferta tanich biletów autokarowych on line. Rezerwacja na bilety autokarowe Wiedeń – całą dobę.

Bilety Autokarowe Polska Austria – najtańsze bilety autobusowe kupuj on line

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety autokarowe do Bergenz – rozkład jazdy Bergenz
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety Autokarowe do Linz – rozkład jazdy Linz
Bilety autokarowe do Graz – rozkład jazdy Graz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten
Bilety autokarowe do Salzburga – rozkład jazdy Salzburg

Wiednia raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, ta stolica Austrii jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Może szczycić się fantastyczną historią, jak i kulturą. Z Wiedniem nierozerwalnie będą kojarzyć sie nazwiska takich wielkich kompozytorów jak Ludwig van Beethoven czy Wolfgang Amadeusz Mozart. Dodatkowo jest to miasto niezwykle atrakcyjne turystycznie, zawierające mnóstwo interesujących zabytków. Na uwagę zasługuje przede wszystkim centrum miasta, które łączy w sobie wiele epok i w 2001 roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Innym wiedeńskim obiektem wpisanym na te listę jest piękny pałac Schonbrunn, w którym znajduje się wiele ciekawych dzieł, a przy nim znajduje się park w stylu francuskim, gdzie zobaczyć można labirynt zrobiony z wykorzystaniem bukszpanu. Do innych znanych pałaców należą 700-letni Hofburg, który był siedzibą Habsburgów czy Pałac Kinskich, który dla Polaków może mieć o tyle znaczenie, iż urodził się tutaj książę Józef Poniatowski. Nie sposób nie wspomnieć o powalającej Katedrze św. Szczepana czy Kościele św. Ruprechta, będącym najstarszym tego typu budynkiem w Wiedniu.
Autobus do Wiednia to bardzo dobra sposobność, aby dostać się do stolicy Austrii. Jako że jest to jedno z najchętniej odwiedzanych w celach turystycznych miast w Europie, to kursuje tam wiele polskich przewoźników międzynarodowych, m.in.: Eurolines Polska, Sindbad, Interbus-Sindbad, Rudnik Tumay, Almabus, Superpol czy Ecolines. Bilety autokarowe do Wiednia mają zróżnicowane ceny, które zależą przede wszystkim od danego przewoźnika. Przykładowo stawki z Krakowa wahają się od zaledwie 130 zł do 250 zł za bilet w jedną stronę. Dlatego też warto przed planowanym wyjazdem porównać samemu stawki różnych linii i wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę. W zależności od miejsca wyjazdu i trasy oferowanej przez danego przewoźnika czas przejazdu może się różnić. Przykładowo autokary do Wiednia z Krakowa jadą najczęściej w przedziale 8-11 godzin.