Kolonia

Bilety Autokarowe Kolonia. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Niemcy. Prosta rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Kolonia do Niemiec możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Kolonii w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Kolonia Polska Niemcy.

niemcy

Bilet Autokarowy Kolonia – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Niemiec

Dlaczego warto u nas rezerwować i kupować bilety autokarowe do Kolonii?
– Gwarancja najniższych cen – ceny biletów prosto od przewoźników, żadnych dodatkowych kosztów, ukrytych opłat
– Komfortowe, klimatyzowane autokary i miła obsługa podczas podróży
– Niemal wszyscy przewoźnicy do Anglii w jednym miejscu, na jednej stronie, nie musisz szukać i błądzić po internecie, by wyszukać najniższą cenę biletu
– wyróżnione na czerwono najtańsze bilety autokarowe na danej trasie
– możliwość szybkiego porównania cen biletów oraz rozkłady jazdy do Kolonii
– płatność przelewem lub kartą kredytową

Autobusem do Kolonii. Przewozy autokarowe do Kolonia w Niemczech

Bilety Autokarowe Polska Niemcy:

Bilety autokarowe do Berlina – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Duisburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Heidelbergu – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Oldenburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Bielefeld – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Mannheim – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Bremen – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Essen – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Braunschweig – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Hannoveru – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Paderborn – rezerwuj teraz

Bilety autokarowe do Hamburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Kolonii – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Monachium – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Stuttgartu – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Frankfurtu – rezerwuj teraz

Kolonia to jedno z największych miast niemieckich, usytuowane w środkowo zachodniej części kraju, nad rzeką Ren. Miasto to zostało założone przez żonę Klaudiusza, który zadał mu pierwotnie nazwę Colonia. Z tych czasów do dnia dzisiejszego zachowało się kilka znamienitych zabytków, godnych zobaczenia. Dla samych mieszkańców miasta znaki przeszłości nie robią większego znaczenia, jednakże dla turystów stanowią one atrakcyjne miejsca. Tym bardziej zachwycają te zabytki, iż zostały one pieczołowicie odrestaurowane po licznych zniszczeniach wojennych, dokonanych w wyniku bombardowań. Najbardziej więc interesujące miejsca, godne zobaczenia w Kolonii to zabytkowe kościoły, z wizytówką miasta – gotycką katedrą Kolner Dom, liczne muzea, ratusz, a także fragmenty obwarowań miejskich. Kolonia słynie także jako centrum piwowarstwa Niemiec, z siedzibami 24 browarów. Ponadto to właśnie w tym mieście powstał pierwszy uniwersytet w kraju, w 1388 roku. Kolonia to także znaczące centrum gospodarcze, kulturalne, a także medialne kraju.

To z tego miejsca nadawane są stacje telewizyjne, w tym m.in. Viva, MTV, oraz Pro7. Z kolei największą gałęzią przemysłu jest produkcja samochodów Ford oraz wagonów kolejowych, a także handel. Poza tym Kolonia to siedziba licznych banków i innych instytucji finansowych. Dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania całości gospodarki konieczna jest sprawna i rozbudowana sieć komunikacyjna. Kolonia spełnia ten warunek, tworząc nowoczesną sieć drogową, z dużym udziałem autostrad, która zapewnia idealną sieć tranzytową. Kolonia to także ważny węzeł kolejowy, łączący nie tylko miasta krajowe, ale realizujący także połączenia międzynarodowe. Z kolei w południowo wschodniej części miasta funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy, obsługujący połączenia z całą Europą, a także z innymi kontynentami. Także z Polski można podróżować bezpośrednio do Kolonii w Niemczech. Swoje oferty w tym zakresie przedstawiają zarówno przewoźnicy autokarowi, oferując bezpośrednie połączenia do tego miasta, jak również linie lotnicze, dzięki którym niemal ze wszystkich portów polskich dolecieć można docelowo do Kolonii.