Stensved

Bilety Autokarowe Stensved. Rezerwacja biletów autokarowych do Stensved, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Stensved Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Stensved w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Stensved Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Stensved jest bardzo małą miejscowością znajdującą się w południowej części Zelandii. Liczy sobie ona zaledwie nieco ponad 1000 mieszkańców i sama w sobie nie posiada żadnych historycznych czy architektonicznych zabytków, stanowi natomiast bardzo dobre miejsce na wypoczynek, czemu sprzyja otoczenie w postaci naturalnego środowiska. Dlategoteż nie ma przeszkód, aby uprawiać w Stensved turystykę pieszą czy rowerową, obserwując przy tym bardzo ładne krajobrazy. Jednak jeżeli ktoś chciałby ruszyć się stamtąd, aby pozwiedzać jakieś obiekty, to najbliższą ciekawą miejscowością jest Vordingborg, oddalone od Stensved o około 7 kilometrów. Tam największą atrakcją jest zamek, który swego czasu był siedzibą królów Danii. Został on wybudowany w drugiej połowie XIV wieku, jednak niestety z tamtych czasów niewiele się uchowało. W pełni została zachowana jedynie 60-metrowa Gęsia Wieża, która jest symbolem miasta. Z kolei jeżeli ktoś chciałby się rozerwać, to najlepszym momentem na przyjazd do Vordingborga jest lipiec, gdyż odbywa się wtedy tam coroczny festiwal.
Transport do Stensved jest możliwy z kilku polskich miejscowości, między innymi z Łodzi, Szczecina, Koszalina, Włocławka, Torunia czy Bydgoszczy. Autobusem do Stensved można dojechać dzięki liniom Baltic Bus, które kursują tam w poniedziałki, wtorki oraz niedziele. Czas podróży uzależniony jest od miejsca wyjazdu, przykładowo autobus do Stensved z Gdańska będzie jechał około 14 godzin, natomiast ze Szczecina już tylko trochę ponad 7 godzin. Cena biletu kształtuje się w okolicach 400 złotych, jednakże istnieją sposoby, aby mieć szansę na kupno biletu po niższym koszcie. Przede wszystkim warto nabyć od razu prawo do przejazdu w obie strony, wtedy jednostkowa cena jest niższa. Poza tym zakupując bilet z pewnym wyprzedzeniem, również jest duża szansa, iż będzie on tańszy, aniżeli w przypadku gdybyśmy zajęli się tym na ostatnią chwilę.
Na trasie Polska – Dania kursuje także wiele innych autokarów, dzięki którym możemy dotrzeć do innych duńskich miejscowości.