Salzburg

Salzburg Bilety Autokarowe. Tanie Autokary Polska Austria. Rezerwacja ON LINE. Promocje.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Salzburg bilety autokarowe do Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Salzburga w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Salzburg Polska Austria.

austria

Tanie bilety autokarowe do Salzburga. Kup bilet autokarowy do Austrii online. Salzburg bilet autokarowy Polska Austria Promocja. Najlepsza oferta biletów Salzburga. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Najlepsza oferta tanich biletów autokarowych on line. Rezerwacja na bilety autokarowe Salzburg – całą dobę.

Bilety Autokarowe Polska Austria – najtańsze bilety autobusowe kupuj on line

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety autokarowe do Bergenz – rozkład jazdy Bergenz
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety Autokarowe do Linz – rozkład jazdy Linz
Bilety autokarowe do Graz – rozkład jazdy Graz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten

Salzburg jest jednym z najbardziej znanych austriackich miast, dla Polaków jest on kolebką turystyki zimowej – co roku w tym okresie przebywa tam w sumie kilkadziesiąt tysięcy naszych rodaków. Jest to efektem idealnego położenia do uprawiania narciarstwa, gdyż Salzburg znajduje się w Alpach, niedaleko granicy austriacko-niemieckiej. Jednak miasto to zdecydowanie nie słynie jedynie ze swoich zimowych walorów. Jest także gromadnie odwiedzane podczas okresu letniego, będąc jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w Austrii. Jest to miasto w wielkim stopniu przesiąknięte kulturą, co nie może dziwić, gdyż urodził się tutaj i wychował sam Wolfgang Amadeusz Mozart. Co roku odbywa się w Salzburgu w sumie ponad 4 000 przeróżnych imprez kulturalnych, praktycznie ze wszystkich dziedzin szeroko pojętej sztuki. Poza tym miasto posiada również wielkie walory turystyczne, jeżeli chodzi o zabytki historyczne. Za najważniejszy z nich można z pewnością uznać twierdzę Hohensalzburg, która jest jednym z największych zamków w Europie, a jej początki sięgają aż XI wieku. Jednakże w Salzburgu znajdzie się całą masę innych atrakcji, a szczególnie na uwagę zasługuje zabytkowe centrum miasta, które wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Salzburg – Tanie Bilety Autokarowe Polska Austria.
Autokary do Salzburga kursują z wielu polskich miast, głównie tych centralnych i południowych, m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gorlic, Częstochowy czy Krosna. Swoje usługi w tym zakresie oferuje szereg przewoźników, zaliczają się do nich takie firmy jak Eurolines Polska, Eurobus czy Agat. W zależności od miasta i linii autobusowej, wyjechać do Austrii można praktycznie we wszystkie dni tygodnia. Nie będzie także problemów z powrotem, ponieważ funkcjonują także połączenia na trasie Austria – Polska. Bilety autokarowe do Salzburga kosztują w granicach 200-250 złotych, należy pamiętać, że im szybciej się je zarezerwuje, tym cena jest niższa.
Polscy przewoźnicy oferują również przewozy autokarowe do innych miast Austrii, takich jak Wiedeń, Innsbruck czy Linz.

Salzburg bilety autokarowe – sprzedaż całą dobę. Zapraszamy!