Split

Bilety Autokarowe Split. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Chorwacja. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Split w Chorwacji możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Warny w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Split Chorwacja.

Jednym z najczęściej odwiedzanych chorwackich miast jest Split (Spalato), który jest największą jednostką miejską w regionie Dalmacji. Położony jest na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego Split jest również jednym z najstarszych miast w okolicy. Z Polski do Splitu i ze Splitu do Polski dojechać można za wykorzystaniem międzynarodowych przewozów autokarowych.

Tanie bilety autokarowe do Splitu zakupić możesz na naszej stronie, gdzie znajdziesz dwa systemy rezerwacyjne – Euroticket i Voyager. Zarówno w jednym, jak i w drugim można odnaleźć ofertę tanich linii autokarowych, które wypuszczają autokary do Splitu. W przypadku platformy Voyager będzie to firma transportowa GlobTourist, z kolei u konkurencji są to linie autokarowe Elabus. Pierwszy z przewoźników liczy sobie za bilety na autokary do Splitu około 330 złotych w jedną stronę, drugi z kolei – około 390, zależnie od miasta wyjazdowego.

Bilety autokarowe Warszawa Split zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź i rezerwuj.

Zobacz także bilety autokarowe Zadar albo bilety autokarowe Vodice

Przewozy autokarowe do Splitu umożliwiają swoim pasażerom na swobodne zwiedzanie wszelkich lokalnych atrakcji. Wśród nich największą popularnością cieszą się takie oto przykładowe obiekty: Katedra św. Duje (Sveti Dujam, Sveti Duje; kompleks katolickiego kościoła uformowany za czasów imperium Rzymskiego), Góra Marjan (znajduje się na półwyspie; pokryta gęstym, śródziemnomorskim lasem iglastym), Galeria Ivana Mestrovicia (muzeum zadedykowane pracom tego dwudziestowiecznego rzeźbiarza).

chorwacja

Bilet Autokarowy Split – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Chorwacji

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Split w Chorwacji wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Londynu.