Lozanna

Bilety Autokarowe Lozanna. Tanie Autokary Polska Szwajcaria. Rezerwacja on line. Promocje.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Lozanna do Szwajcarii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Lozanny w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Lozanny Polska Szwajcaria.

szwajcaria

Bilety Autokarowe Lozanna. Kup bilet autokarowy do Szwajcarii online. Lozanna bilet autokarowy Polska Szwajcaria Promocja. Najlepsza oferta biletów do Lozanny. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Rezerwacja biletów do Lozanny prosta, bezpieczna i szybka. Rezerwacja na bilety autokarowe Lozanna – całą dobę. Kupując u nas masz pewność, że dobrze kupiłeś.

Bilety autobusowe Szwajcaria Bazylea – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Berno – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Fryburg – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Genewa – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Lozanna – sprawdź ceny biletów
Bilety autobusowe Szwajcaria Lucerna – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Sankt Gallen – sprawdź ceny biletów
Bilety autobusowe Szwajcaria Zurych (Zurich) – sprawdź ceny biletów

Bilety Autokarowe Lozanna. Zastanawiając się nad wyborem miejsca na zagraniczny urlop zdecydowanie warto rozważyć jest Szwajcarię. To państwo dzięki swojej neutralności politycznej zachowało chociażby bardzo wiele cennych zabytków, które nie zostały zniszczone poprzez działania wojenne. Autokar do Szwajcarii można złapać w zasadzie w każdym zakątku Polski, tak więc o transport do tego pięknie usytuowanego kraju nie należy się raczej martwić, jeździ tutaj wielu przewoźników autokarowych, między innymi Autokar Polska, Rudnik Tumay, Intercars, Almabus, Agat, Eurolines Polska czy też Sindbad.
Dla miłośników ruchu olimpijskiego bez wątpienia najbardziej znanym szwajcarskim miastem jest Lozanna. To właśnie tutaj mieści się aktualnie siedziba Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i w tym mieście znajduje się bodajże największe Muzeum Olimpijskie, w którym podziwiać można około 10 tysięcy eksponatów związanych z historią Igrzysk Olimpijskich. Poza tym Lozanna usytuowana jest nad Jeziorem Genewskim, tak więc stanowi wspaniałe miejsce dla osób lubujących się w turystyce aktywnej, zwłaszcza wodnej. Jednakże w tej miejscowości nie brakuje również ‘tradycyjnych’ zabytków. Na uwagę bez wątpienia zasługuje starówka, na której znajduje się chociażby XVII wieczny ratusz. Nie brakuje tam także obiektów sakralnych, do najznamienitszych należą Kościół Św. Franciszka czy też XII-wieczna Katedra.
Autobusem do Lozanny można dostać się dzięki takim przewoźnikom jak Sindbad, Eurolines Polska, Almabus czy też Agat. Wyjazdy odbywają się praktycznie we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem niedzieli. Bilety autokarowe do Lozanny kosztują od 250 do 340 złotych, w zależności od tego na jakiego przewoźnika się zdecydujemy.