Busy Polska Anglia

Busy Polska Anglia – Najlepsza Oferta Tanich Przewozów Osób i Przesyłek!

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą jaką jest bus Polska Anglia zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Zapewniamy podróżnym szybkie i wygodne sposoby na dojazd do wielu brytyjskich miast. Organizujemy przewozy osób do Anglii zapewniając naszym Klientom odbiór z takich polskich miejscowości jak: Sandomierz, Stalowa Wola, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Kielce, Radom, Warszawa, Lublin oraz Zamość.

Busy Polska Anglia

Do najważniejszych informacji z jakimi powinni zapoznać się Klienci korzystający z oferty przewóz osób Polska Anglia należy zaliczyć kilka podstawowych wiadomości. Po pierwsze pasażerowie są zabierani spod wskazanego adresu i odwożeni pod wskazany adres. Jest to największy plus propozycji jaką są busy z Polski do Anglii ponieważ pasażerowie nie muszą martwić się dodatkowymi przesiadkami. Każdego pasażera odwieziemy pod wyznaczony adres w następujących miastach: Peterborough, Boston, Norwich, Ipswich, Colchester, Portsmouth, Southampton, Bornemouth, Dover, Ashford, Canterbury, Reading, Bristol, Oksford, Birmingham, Luton, Northampton, Coventry, Leicester, Maidstone, London, Brighton, Bognor Regis. Istnieje również możliwość dowiezienia pasażerów w okolice tych miast.

Z Polski wyjeżdżamy w czwartki około 22.00, zaś z Wielkiej Brytanii w niedziele w godzinach porannych. Naszym Klientom oferujemy nie tylko przewóz osób do Anglii ale także przesyłki do Anglii. Koszt takiej usługi jest zróżnicowany i zależy od wielkości paczki (ceny zaczynają się od 15 funtów). Oprócz tego w ofercie posiadamy także przewóz korespondencji, gotówki oraz zwierząt.

Planujesz wyjazd do Anglii? Jesteś zainteresowany ofertą jaką jest tani transport do Anglii? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania.