Zagrzeb

Bilety Autokarowe Zagrzeb. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Chorwacja. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Zagrzeb w Chorwacji możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Warny w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Zagrzebia w Chorwacji.

Na stolicę Chorwacji, Zagrzeb, jego mieszkańcy zwykli mówić Zagreb (niemiecki odpowiednik – Agram, węgierski – Zagrab). Oprócz pełnienia funkcji miasta stołecznego, jest ono również największym ośrodkiem miejskim w Chorwacji. Zagrzeb leży w północno-zachodniej części kraju, nad rzeką Sava. Można dostać się tu z Polski dzięki międzynarodowym przewozom autokarowym do Zagrzebia – np bilety autokarowe Retman, w okresie letnim

Tanie bilety autokarowe do Zagrzebia dostępne są na naszej stronie w jednej z dwóch wyszukiwarek autokarowych – Voyager lub Euroticket. Po sprawdzeniu ogłaszających się tam linii autokarowych okazuje się, że przewoźnikiem, który wypuszcza autokary do Zagrzebia jest B.P. Retman. Bilety na jego autobusy do Zagrzebia kosztować będą w jedną stronę około 330 złotych (w przypadku wyjazdu autobusem z Katowic). Bilet autokarowy online w dwie strony jest zawsze korzystniejszy cenowo. Autokar do Zagrzebia od firmy Retman oznaczany będzie symbolami trasy 01, a podróż może potrwać około 11 godzin i 30 minut.

Bilety autokarowe Warszawa Marina zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź i rezerwuj. Rozkład jazdy na okres letni.

Zobacz także bilety autokarowe Split albo bilety autokarowe Marina

Połączenia autobusowe do Zagrzebia z Polski pozwalają na zwiedzenie lokalnych atrakcji turystycznych. Wymienić tu należy na przykład: Museum of Broken Relationship (Muzeum Złamanych Więzi, Muzej prekinutih veza; zadedykowane złamanym więziom miłosnym), Plac bana Josipa Jelacica (w centrum miasta), Chorwackie Muzeum Sztuki Naiwnej (Hrvatski Numei naivne umjetnosti; dedykowane artystom z epoki prymitywizmu), Jezioro Jarun.

chorwacja

Bilet Autokarowy Zagrzeb – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Chorwacji

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Zagrzebia w Chorwacji wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Londynu.