Grodno

Bilety Autokarowe Grodno. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Białoruś. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Grodno Białoruś możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Grodna w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Grodna na Białoruś

Niedaleko północno-wschodniej granicy Polski, nad Niemnem leży białoruskie miasto Grodno (Hrodna). To miejsce z największym skupiskiem kościoła katolickiego, a także centrum kultury polskiej w kraju. Może właśnie to jest jednym z powodów do dużego zainteresowania międzynarodowymi przewozami autokarowymi z Polski na Białoruś.

Tanie bilety autokarowe do Grodna z Polski zakupić można online. W tym celu wykorzystaj system biletowy Euroticket znajdujący się na naszej stronie (porównaj także z ofertą przewozową w platformie Voyager). Dowiesz się z niego, że autokary do Grodna wysyłane są przez międzynarodowe linie autobusowe Eurobus Eurolines Polska. Przykładowe połączenie autobusowe do Grodna z Warszawy kosztowało będzie w tym przypadku około 90-115 złotych, w zależności od oferty, na jaką trafisz. Autobusy do Grodna na tej trasie znakowane są symbolami E-624. Firmy partnerskie obsługujące przewozy z Warszawy do Grodna to np. Biacomex Transport.

Zobacz także bilety autokarowe do Mińśka albo bilety autokarowe do Lidy

Wśród miejsc, które możliwe będą do zwiedzenia dzięki tanim przewozom autokarowym do Grodna, warto wymienić na przykład: Cerkiew Świętych Borysa i Gleba (najstarszy taki obiekt w kraju), Nowy Zamek (pałac królewski króla Polski, Augusta III i Stanisława Augusta Poniatowskiego), Zamek Mir (fortyfikacja z XVI wieku zakwalifikowana do dziedzictwa UNESCO), Jezuicki Kościół Katolicki, Muzeum Farmacji i in.

bialorus

Bilet Autokarowy Grodno – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych na Białoruś

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Grodna na Białorusi wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

Mamy w sprzedaży tanie bilety autokarowe do wszystkich krajów Europy  – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Niemiec lub popularne przewozy autokarowe do Anglii