Aarhus

Bilety Autokarowe Aarhus. Rezerwacja biletów autokarowych do Aarhus, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Aarhus Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Aarhus w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Aarhus jest drugim co do wielkości miastem Danii i ważnym ośrodkiem kulturowym. Liczy sobie ponad 240 tysięcy mieszkańców, dużą ich część stanowią studenci. Jednym z najważniejszych zabytków Aarhus jest katedra św. Klemensa, która jest jednocześnie najwyższym (wieża osiąga aż 92 metry) i najdłuższym kościołem katedralnym w kraju. Jej historia sięga już ponad 800 lat, zbudowana została w około 1200 roku. Innym ważnym obiektem sakralnym jest Kościół Najświętszej Marii Panny, w którym zachowały się freski z XVI i XVII wieku. Warto także udać się na Stare Miasto, gdzie znajduje się skansen przedstawiający budownictwo duńskie w ujęciu historycznym. Ciekawym budynkiem jest również Pałac Marselisborg, w którym przebywała przez krótki czas rodzina królewska. Jednakże miasto Aarhus jest najbardziej znane pod względem kulturowym i tutaj daje turystom naprawdę bardzo dużo możliwości: Muzeum Przyrodniczo-Historyczne, Muzeum Wikingów, Muzeum miasta Aarhus, Muzeum Sztuki czy Muzeum Duńskiej Straży Pożarnej.
Autokary do Aarhus jeżdżą z bardzo wielu polskich miejscowości, z tych bardziej znanych, tj. Gdańsk, Poznań, Katowice, Kraków i Warszawa oraz z tych mniejszych, np. Andrychów, Augustów, Oleśnica, Gorlice, Zabrze czy Zamość. Autobusem do Aarhus dojedziemy za pośrednictwem takich linii jak Becker-Reisen, Sindbad czy Agat. Cena przejazdu uzależniona jest od wybranego przewoźnika oraz dystansu trasy jaki autobus będzie musiał pokonać, ale należy liczyć się z cenami mniej więcej z przedziału 300-500 zł w jedną stronę. Należy pamiętać, że jeżeli chce się zaoszczędzić, to powinno się zarezerwować bilet z jak największym możliwym wyprzedzeniem oraz od razu nabyć go w obie strony. Wtedy mamy gwarancję, iż cena będzie najniższa. Autokarem do Aarhus można dojechać w przeciągu kilkunastu godzin, przykładowo z Torunia będziemy jechać około 17 godzin, natomiast z Poznania 12-13 godzin.
Do Danii kursują także inne przewozy autokarowe i podobnie jak w przypadku Aarhus można tam się udać z wielu polskich miast.