Fredericia

Bilety Autokarowe Fredericia. Rezerwacja biletów autokarowych do Fredericia, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Fredericia Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Fredericia w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Fredericia jest duńskim miastem usytuowanym na wschodnim krańcu Jutlandii. Liczy sobie niecałe 40 tysięcy mieszkańców i jest dosyć ważnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ stąd wychodzi most łączący Jutlandię z Fionią. Samo miasto zostało założone w 1650 roku przez króla Fryderyka III i stąd pochodzi nazwa miejscowości. Jeżeli chodzi o atrakcje turystyczne, to z pewnością nie można narzekać na brak miejsc do zwiedzenia. Przede wszystkim należy wymienić licznie występujące tutaj kościoły, które pochodzą z wielu historycznych okresów. Najstarszy jest kościół Bredstrup, którego nawa została skonstruowana już w końcówce XII wieku. Z drugiej strony można tutaj znaleźć także obiekty sakralne wybudowane w nowoczesnym, modernistycznym stylu, które pochodzą z końcówki XX wieku. Z kolei miłośnicy historii będą mogli udać się w podróż w czasie dzięki miejscowym muzeom. Niektóre z nich znajdują w ciekawych budynkach, na przykład w młynie czy też schronie dla ludności z II wojny światowej.
Chcąc się dostać do tego miasta wykorzystując przewozy autokarowe można skorzystać z oferty takich przewoźników jak Eurolines Polska oraz Agat. Odjeżdżają oni we wszystkie czwartki, soboty oraz wtorki. Autobus do Fredericia odjeżdża z wielu polskich miejscowości, m.in. z Warszawy, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa, Łodzi czy też Opola. Nie należy się także zbytnio obawiać o powrót, gdyż połączenie Dania – Polska jest równie często obsługiwane i nie powinno sprawić większych problemów nabycie biletów powrotnych. Cena za bilety autokarowe do Fredericia w jedną stronę nie powinna przekroczyć 350 zł, jednak warto od razu zakupić bilet w obie strony i dokonać rezerwacji odpowiednio wcześniej, wtedy można dostać się na miejsce po jeszcze niższych jednostkowych kosztach.
Nie będzie także problemu z dostaniem się z naszego kraju do innych duńskich miejscowości, ponieważ regularnie z praktycznie całej Polski odjeżdżają autokary do Kopenhagi, Odense, Aarhus, Aalborga i wielu innych miast w Danii.