Sankt Polten

Sankt Polten Bilety Autokarowe. Tanie Autokary Polska Austria. Rezerwacja ON LINE.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety Autokarowe do Sankt Polten w Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Sankt Polten w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Sankt Polten Polska Austria.

austria

Tanie bilety autokarowe do Sankt Polten. Kup bilet autokarowy do Austrii online. Sankt Polten bilet autokarowy Polska Austria Promocja. Najlepsza oferta biletów Sankt Polten. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Najlepsza oferta tanich biletów autokarowych on line. Rezerwacja na bilety autokarowe do Sankt Polten – całą dobę.

Bilety Autokarowe Polska Austria – najtańsze bilety autobusowe kupuj on line

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety autokarowe do Bergenz – rozkład jazdy Bergenz
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety Autokarowe do Linz – rozkład jazdy Linz
Bilety autokarowe do Graz – rozkład jazdy Graz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten
Bilety autokarowe do Salzburga – rozkład jazdy Salzburg

Sankt Polten jest dosyć niewielkim austriackim miastem, położonym w północno-wschodniej części kraju. Miejscowość ta leży nad rzeką Traisen, która jest jednym z dopływów Dunaju. Pod względem turystycznym zainteresować powinno ono głównie ludzi szukających historycznych zabytków, gdyż samo miasto znane było już ponad 2000 lat temu. Jednym z najważniejszych turystycznie miejsc w Sankt Polten jest tzw. plac ratuszowy, na którym znajduje się piękna kolumna Świętej Trójcy, która została wzniesiona w drugiej połowie XVIII wieku. Poza tym w miejscowości tej znajduje się sporo ciekawych kościołów, a najbardziej znanym jest prawdopodobnie kościół franciszkański pochodzący z XVIII wieku, zbudowany w stylu rokoko. Poza zabytkami, w Sankt Polten oddać się swoim zainteresowaniom będą mogli także pasjonaci kultury, gdyż kilka razy do roku organizowane są tutaj przeróżne festiwale, np. Kino w Katedrze.
Z Polski do Sankt Polten można dojechać wykorzystując linie autokarowe. Autobusy do St. Polten odjeżdżają z wielu polskich miejscowości, m.in. z Warszawy, Krosna, Katowic, Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa czy Gorlic. Połączenie to obsługuje tylko jeden przewoźnik: Eurolines Polska i odjeżdża on w zależności od miasta w poniedziałki, wtorki, piątki oraz niedziele. Autobus do St. Polten z Krakowa dojedzie w nieco ponad 10h, a cena biletu powinna wynieść około 160 złotych. Na jeszcze mniejszy wydatek mogą liczyć osoby, które wystarczająco wcześnie zarezerwują sobie bilet i najlepiej kupią go od razu w obie strony.
Autokarem do Austrii można dojechać także innymi liniami niż Eurolines, jednak wtedy miejscowościami docelowymi będą inne miasta, np. Salzburg, Wiedeń czy Linz. Wtedy można liczyć na znacznie większy wybór przewoźników, na trasie Polska – Austria jeżdżą jeszcze takie linie jak Eurobus, Almabus, Bermuda, Agat, Sindbad czy Interbus-Sindbad. Do wyboru wtedy jest także znacznie więcej miejscowości wyjazdu, gdyż linie te obsługują w zasadzie całą Polskę.