Becker Reisen – Przewozy

Bilety Autokarowe Becker Reisen. Tanie przewozy POLSKA – NIEMCY – DANIA – HOLANDIA. Szybka i prosta rezerwacja biletów autobusowych bez prowizji. Zapraszamy!

voyager-bilety-autokaroweUwaga: jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego w wyszukiwarce Voyager, sprawdź innych przewoźników w wyszukiwarce: bilety Euroticket. System pokaże Ci wszystkie autobusy jeżdżące na wybranej trasie, ceny biletów, aktualne promocje i rozkłady jazdy autobusów. Ty sam wybierasz dla siebie najlepszą opcję.

Bilety Autokarowe Becker Reisen możesz kupić z Polski do FLENSBURG, FREDERIKSHAVEN, SCHLESWIG, AALBORG, KIEL, RANDERS, NEUMÜNSTER, ARHUS, LÜBECK, HORSENS, GRONINGEN, VEJLE, LEER, KOLDING, OLDENBURG,  BREMERHAVEN, KOPENHAGA, BREMEN, ODENSE, HAMBURG, BERLIN.

Sprawdź ceny  biletów Becker Reisen i rezerwuj bez prowizji:

Bilety Autokarowe Becker Reisen Polska Niemcy – REZERWACJA
Bilety Autokarowe Becker Reisen Polska Holandia – REZERWACJA
Bilety Autokarowe Becker Reisen Polska Dania – REZERWACJA

Bilety Autokarowe Becker Reisen – to niemiecka firma transportowa, działająca na tamtejszym rynku od 1966 roku. Została założona przez Weronikę i Erwina Beckerów jako firma taksówkarska. Następnie właściciele rozpoczęli dodatkową działalność jako przewoźnik uczniów, a także wypożyczalnia samochodów osobowych i ciężarowych. Kilka lat później zakupili biuro podróży i rozpoczęli organizowanie wycieczek międzynarodowych. Obecnie firma Becker Reisen funkcjonuje przede wszystkim jako przewoźnik realizujący wyłącznie przewozy międzynarodowe. Dodatkowo zaś firma oferuje wynajem autokarów, usługi myjni samochodowej, a także czarter autokarowy. W roku 1966 firma Becker Reisen rozpoczęła ekspansję na wschód, a tego skutkiem było otworzenie filii w Polsce, w Poznaniu.

Bilety Autokarowe Becker Reisen kupisz do Niemiec, Holandii i Danii.

niemcy holandia dania

Firma Becker Reisen Polska funkcjonuje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i realizuje przede wszystkim przewozy międzynarodowe osób do Niemiec, a także dodatkowe kursy do Danii i Holandii. Autokary firmy są bezpieczne i nowoczesne. Cotygodniowo ich stan techniczny sprawdzany jest w firmowym warsztacie, tak więc podróżni liczyć mogą na komfortowy przejazd, który umili nowoczesne wyposażenie i wewnętrzny sprzęt w autokarze. Przejazd uprzyjemni ponadto profesjonalny i odpowiednio dobrany personel, który pomorze, gdy pojawi się taka potrzeba i bez zbędnych pomyłek dowiezie do celu podróży. Większymi miastami, które znajdują się na realizowanych przez firmę trasach są: Rzeszów, Kraków, Katowice, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Białystok, Ełk, Wrocław, Wodzisław Śląski, Radom, Kalisz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, czy Inowrocław w Polsce; Berlin, Hamburg, czy Bremen w Niemczech; Kopenhaga i Aalborg w Danii, a także Groningen w Holandii.

Jeśli nie wiesz jak kupić bilet autokarowy on line, sprawdź w naszym przewodniku. Instrukcja kupowania biletów jest krótka i prosta tak samo jak cała procedura rezerwacji biletów on line. Za bilety autokarowe zapłacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. UWAGA: Nie ma możliwości płacenia za bilety autokarowe u kierowcy.