Lida

Bilety Autokarowe Lida. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Białoruś. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Lida Białoruś możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Lidy w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Lidy na Białoruś

Lida (Lyda) jest białoruskim miastem oddalonym o 160 kilometrów od Mińska. To 14. pod względem wielkości miasto na Białorusi. Jest to miejsce ciekawe pod względem demograficznym, ponieważ zamieszkują ją w połowie Białorusini, nieco mniejszym odsetkiem mieszkańców są Polacy, a trzeci na podium są Rosjanie. Z Polski na Białoruś można dojechać przy wykorzystaniu międzynarodowych przewozów autokarowych.

Bilety autokarowe do Lidy zakupisz w systemie Euroticket znajdującym się na naszej stronie – jest on odpowiednikiem konkurencyjnej platformy Voyager. Możemy się dowiedzieć tym sposobem, że autokary do Lidy wypuszczane są przez jednego z przewoźników – linie autobusowe Eurobus Eurolines Polska. Trasa, po której poruszają się autobusy do Lidy, opisywana jest jako E-171. Autokar do Lidy od wspomnianego przewoźnika podróżuje z nieco mniejszą częstotliwością niż do innych miast w kraju – około 3 razy, dane te zawsze jednak mogą się zmienić – przewoźnicy często wzbogacają swoją ofertę. Połączenia autobusowe do Lidy łączone są z trasami z Czech, przez Polskę, aż na Białoruś.

Zobacz także bilety autokarowe do Oszmiany albo bilety autokarowe do Mińska

Najciekawsze miejsca w mieście, na obejrzenie których pozwalają przewozy autokarowe do Lidy, to między innymi: Zamek w Lidzie (odrestaurowany w ostatnich latach), hotel „Lida”, kościół katolicki (wybudowany w Baroku), dawny kościół pijarski (po transformacji stał się cerkwią).

bialorus

Bilet Autokarowy Lida – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych na Białoruś

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Lidy na Białorusi wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

Mamy w sprzedaży tanie bilety autokarowe do wszystkich krajów Europy  – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Berlina lub popularne przewozy autokarowe do Londynu