Slagelse

Bilety Autokarowe Slagelse. Rezerwacja biletów autokarowych do Slagelse, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Slagelse Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Slagelse w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Slagelse jest duńskim miastem położonym w zachodniej części największej wyspy kraju, czyli Zelandii. Liczy sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców i jest dosyć ważnym ośrodkiem przemysłowym. Z turystycznego punktu widzenia znajduje się tutaj kilka ciekawych miejsc, które z pewnością warto zobaczyć. Przede wszystkim na uwagę zasługują dwa kościoły: Kościół św. Michała oraz Kościół św. Piotra. Pierwszy z nich został wybudowany już w 1330 roku na najwyższym wzgórzu w Slagelse, następnie w XIX wieku był jeszcze modernizowany. Z kolei Kościół św. Piotra jest w ogóle najstarszym budynkiem w całym mieście, jego powstanie datuje się na początki XIII wieku, a samo Slagelse prawa miejskie otrzymało w 1288 roku. Ciekawe miejsce znajduje się około 7 kilometrów na wschód od tego miasta, a mianowicie Trelleborgu. Mieści się tutaj rekonstrukcja życia Wikingów z lat 1000-1050 i dzięki temu można o wiele lepiej poznać i zrozumieć ich kulturę. Kolejnym interesującym zabytkiem są pozostałości po klasztorze Antvorskov, w którym przebywał między innymi król Danii, Christian III Oldenburg.
Autokar do Slagelse odjeżdża z Polski w każdy czwartek oraz wtorek, a przewoźnikami obecnie kursującymi do tej miejscowości są Agat oraz Eurolines Polska. Wyjazdy mają miejsce z wielu polskich miejscowości, do których należą między innymi Kraków, Chorzów, Katowice, Warszawa, Białystok, Rzeszów, Tarnów czy też Łódź. Cena za przejazd w jedną stronę nie powinna być większa niż 350 złotych, jednak rezerwując bilet odpowiednio wcześniej i to najlepiej od razu w obie strony, można dodatkowo obniżyć koszty takiej podróży. Czas jazdy oczywiście uzależniony jest od miejsca wyjazdu, przykładowo jadąc autobusem do Slagelse z Wrocławia, czeka nas około 15 godzin spędzonych w trasie.
Rzecz jasna autobusy do Danii obsługiwane są także przez innych przewoźników, z tym że wtedy inne są także docelowe miejscowości. Korzystając z takich linii jak np. Sindbad, Becker Reisen czy Baltic Bus, można dojechać do Kopenhagi, Aarhus czy też Aalborga.