Bazylea

Bilety Autokarowe Bazylea. Tanie Autokary Polska Szwajcaria. Rezerwacja ON LINE. Promocje.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Bazylea do Szwajcarii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Bazylaei w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Bazylea Polska Szwajcaria.

szwajcaria

Bilety Autokarowe Bazylea. Kup bilet autokarowy do Szwajcarii online. Bazylea bilet autokarowy Polska Szwajcaria Promocja. Najlepsza oferta biletów do Basel. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Rezerwacja biletów do Bazylea prosta, bezpieczna i szybka. Rezerwacja na bilety autokarowe Bazylea – całą dobę. Kupując u nas masz pewność, że dobrze kupiłeś.

Bilety autobusowe Szwajcaria Bazylea – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Berno – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Fryburg – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Genewa – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Lozanna – sprawdź ceny biletów
Bilety autobusowe Szwajcaria Lucerna – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Sankt Gallen – sprawdź ceny biletów
Bilety autobusowe Szwajcaria Zurych (Zurich) – sprawdź ceny biletów

Szwajcaria jest jednym z ważniejszych europejskich państw, nie tylko ze względu na swoją neutralność polityczną, lecz także z powodu turystyki, której zdecydowanie nie musi się wstydzić. Co roku przyciąga całą masę turystów, zarówno w miesiącach letnich jak i zimowych. Bardzo dobrym sposobem na dostanie się do tego kraju jest skorzystanie z usług autokarowych. Autobusy do Szwajcarii kursują praktycznie codziennie z wielu polskich miast, tak więc wybrać się tutaj można bez większych problemów.
Bez cienia wątpliwości jedną z najatrakcyjniejszych szwajcarskich miejscowości jest Basel – trzecie co do wielkości miasto w Szwajcarii. Słynie ono głównie z zabytków i obiektów powiązanych w szeroki sposób z kulturą czy sztuką. Jest jednym z najważniejszych skupisk muzealnych w Europie, w mieście znajduje się ponad 30 muzeów różnego rodzaju. Do najciekawszych z pewnością można zaliczyć Muzeum Jeana Tinguely, w którym podziwiać można metaloplastyczne dzieła tego artysty. Z kolei Muzeum Sztuki zawiera kolekcje, na które składają się eksponaty od XV wieku aż do czasów obecnych. Z kolei osoby uwielbiające rozrywkę, koniecznie powinny udać się do tego miasta podczas karnawału, który trwa 72 godziny.
Autokarem do Bazylei można dojechać praktycznie z większości głównych miejscowości w Polsce, takich jak Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław i wiele innych. Czas podróży uzależniony jest oczywiście od miejsca wyjazdu, przykładowo z Katowic należy liczyć się z około dwudziestogodzinną podróżą. Bilety autokarowe do Bazylei sprzedawane są w różnych cenach, tańsze wynoszą około 250 złotych w jedną stronę, droższe natomiast kosztują o niemal sto złotych więcej. Kursują tutaj tacy przewoźnicy jak Almabus, Agat czy Eurolines Polska.