Ronnede

Bilety Autokarowe Ronnede. Rezerwacja biletów autokarowych do Ronnede, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Ronnede Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Ronnede w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Ronnede jest niewielką duńską miejscowością liczącą sobie zaledwie nieco ponad 2 tysiące mieszkańców. Usytuowane jest ono we wschodniej części największej wyspy Danii, czyli Zelandii. Niegdyś było miastem gminnym, obecnie należy do innej gminy – Faxe. W Ronnede nie znajduje się zbyt wiele architektonicznych zabytków, aczkolwiek na uwagę z pewnością zasługuje miejscowy kościół. Coś dla siebie znajdą tutaj również miłośnicy golfa, gdyż znajduje się tutaj specjalne pole przeznaczone właśnie do uprawiania tego sportu. Ciekawe miejsca można zobaczyć także w pobliskich miejscowościach, a zwłaszcza w okolicach Ronnede jest wiele pięknych obiektów sakralnych, znajdujących się w sąsiednich miastach, tj. Haslev czy Faxe. Zwiedzić możne również dwory królewskie, które posiadają bogatą historię.
Autobus do Ronnede odjeżdża z kilku polskich miast, są to między innymi Bydgoszcz, Toruń, Słupsk, Kalisz Pomorski, Koszalin, Gdynia, Gdańsk czy też Szczecin. Aktualnie jedynym przewoźnikiem kursującym na tej trasie jest Baltic Bus, który zapewnia zarówno dojazd do Ronnede, jak i oczywiście następnie powrót. Autokary do Ronnede jeżdżą w każdy wtorek, czwartek, piątek oraz niedzielę. Cena biletu raczej bez względu na miejsce wyjazdu nie powinna przekroczyć 400 złotych w jedną stronę, a można ją jeszcze trochę obniżyć. Przede wszystkim jeżeli ma się taką możliwość i zna się datę powrotu, należy od razu kupić bilet w obie strony, wtedy cena jednostkowa jest niższa. Dodatkowe oszczędności może wygenerować także fakt zarezerwowania podróży odpowiednio wcześniej. Czas jazdy autobusem do Ronnede wynika z miejscowości odjazdu, przykładowo z Łodzi będziemy jechać około 16 godzin, natomiast ze Szczecina niecałe 8.
Istnieje także możliwość transportu do innych duńskich miast, takich jak chociażby  Kopenhaga, Aalborg, Horsens, Aarhus czy też Odense. Tutaj do dyspozycji będziemy mieli znacznie więcej przewoźników, między innymi Eurolines Polska, Sindbad, Agat, Markus Gryfino czy też Becker Reisen.