Bośnia i Hercegowina

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Bośni i Hercegowiny. Autobusy do Neum
REZERWACJA ON LINE – EUROTICKET

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Bośni i Hercegowiny: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Neum Bośnia i Hercegowina – Rezerwuj Teraz

Bośnia i Hercegowina (Bosnia and Herzerovina, BiH) to kraj w południowo wschodniej części Europy, ulokowany na Półwyspie Bałkańskim. Największymi miastami w państwie są: Sarajewo (Sarajevo, stolica), Banja Luka, Tuzla, Zenica, Mostar, Brczko (Brčko), Bijeljina, Bihać, Prijedor, jednak międzynarodowe przewozy autokarowe do Bośni i Hercegowiny z Polski dojeżdżają aktualnie jedynie do jednego miasta – Neum. Jest to jedyne miasto w Bośni i Hercegowinie, które posiada dostęp do morza i jednocześnie oddziela południową część Chorwacji od połnocnej.

Tanie bilety autokarowe do Bośni i Hercegowiny zakupić można w jednym z naszych systemów biletowych – Euroticket (w odróżnieniu do platformy Voyager). Odnaleźć tam mnożna sezonowe autokary do Neum od przewoźnika Elabus. Te tanie linie autokarowe nie mają konkurencji na tej trasie (opisywanej symbolami A1 Polska-HR-MNE-Albania). Badania pozwalają sądzić o rekordowym przyroście liczby turystów zjeżdżających się do tego kraju do roku 2020 przy wykorzystaniu również autobusów do Bośni i Hercegowiny.

Przewozy autokarowe do Neum w Bośni i Hercegowinie pozwolą na odwiedzenie lokalnych atrakcji turystycznych, wśród których warto wspomnieć o: historyczne nagrobki zwane Stećci – w liczbie pojedynczej to „Stećak” (średniowieczne, monumentalne nagrobki, które są porozrzucane po całej Bośni i Hercegowinie i na obrzeżach Chorwacji, Czarnogóry oraz Serbii), półwysep Klek, święto Naszej Pani Dobrego Zdrowia i mający miejsce wtedy festiwal Etnofest.

Autokary do Bosni i Hercegowiny do Neum jeżdżą z Polski z miast: Bielsko Biała, Częstochowa, Cieszyn, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Poznań, Warszawa i Wrocław.

Obecnie do Bośni i Hercegowiny jeżdzi jeden przewoźnik – Autokary ELABUS. Bilety autokarowe Elabus do Neum mozna zarezerwować w systemie EUROTICKET.

Aby zobaczyć rozkład jazy autobusów do Neum wystarczy w okienku rezerwacji EUROTICKET wpisać wybraną trasę i datę wyjazdu.

Płatność za bilet autokarowy to bardzo prosta czynność – przelew bankowy lub karta kredytowa. W kilka minut będziesz miał swój bilet autobusowy do Bośni i Hercegowiny w ręku.

Możesz także pojechać do Bośni i Hercegowiny autokarem z Niemiec. Sprawdź rezerwacje na bilety autokarowe do Niemiec, a z kolei z Niemiec możesz kupić bilety autobusowe do Bośni i Hercegowiny do wielu miejscowości.