Graz

Bilety Autokarowe Graz. Tanie Autokary Polska Austria. Rezerwacja ON LINE. Promocje.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety Autokarowe do Graz w Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Graz w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Graz Polska Austria.

austria

Tanie bilety autokarowe do Graz. Kup bilet autokarowy do Austrii online. Graz bilet autokarowy Polska Austria Promocja. Najlepsza oferta biletów Graz. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Najlepsza oferta tanich biletów autokarowych on line. Rezerwacja na bilety autokarowe do Graz – całą dobę.

Bilety Autokarowe Polska Austria – najtańsze bilety autobusowe kupuj on line

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety autokarowe do Bergenz – rozkład jazdy Bergenz
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety Autokarowe do Linz – rozkład jazdy Linz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten
Bilety autokarowe do Salzburga – rozkład jazdy Salzburg

Graz jest drugim co do wielkości miastem w Austrii i stanowi ważny ośrodek turystyczny i kulturowy. Przez wielu nazywany jest Zielonymi Płucami Austrii, gdyż jego powierzchnię w 2/3 zajmują lasy. Ta stolica Styrii została w 2003 roku wybrana na Kulturalną Stolicę Europy, co z pewnością powinno zachęcić wybierających się tam turystów. Znajduje się tam wiele wartych do zobaczenia zabytków, m.in. późnogotycka katedra św. Idziego z XV w., wieża zegarowa, kościół pielgrzymkowy Mariatrost, Mauzoleum Ferdynanda II czy też Muzeum Joanneum. Dodatkowo miasto posiada przepiękną Starówkę, która kilka lat temu została wpisana na Listę Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. Nie tylko sam Graz jest bardzo ciekawy, interesujące miejsca znajdują się także w pobliżu tego miasta. Jedną z bardzo znanych miejscowości jest Bad Waltersdorf, uzdrowisko słynące głównie ze źródeł termalnych. Zatrzymują się tutaj nie tylko ludzie z problemami zdrowotnymi, ale także często sportowcy przed ważnymi imprezami. W pobliżu Graz usytuowana jest również twierdza Riegersburg oraz przeróżne szlaki: Szlak Zamków, Szlak Wina czy Szlak Jabłek.
Dobrym sposobem na dostanie się do tej stolicy Styrii jest wybranie przewozów autokarowych. Autobusy do Graz kursują z Polski w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty, w zależności od miast i wybranych linii. Można się tam dostać dzięki takim przewoźnikom jak Eurolines Polska (tylko w piątki), Sindbad, Interbus-Sindbad, Superpol oraz Rudnik Tumay. Ceny kształtują się różnie w zależności od miejsca startu oraz przewoźnika, ale najtańsze bilety autokarowe do Graz można nabyć nawet za niecałe 200 zł w jedną stronę. Czas podróży uzależniony jest oczywiście od miejsca, z którego wyruszamy, ale nawet z dalszych zakątków Polski nie powinien przekroczyć kilkunastu godzin, natomiast z Katowic czy Krakowa dojazd do Graz zajmuje około 10 godzin.
Autokary do Austrii, do innych miejscowości niż Graz, kursują praktycznie codziennie z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce i można wybierać z większej ilości przewoźników.