Kolding

Bilety Autokarowe Kolding. Rezerwacja biletów autokarowych do Kolding, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Kolding Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Kolding w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Kolding Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Kolding jest niewielkim miastem w Danii, liczącym sobie nieco ponad 50 tysięcy mieszkańców. Jego historia sięga już XIII wieku, z tamtego to okresu pochodzą pierwsze dokumenty traktujące o tej miejscowości. Dlatego też w Kolding z pewnością dobrze będą czuli się turyści, którzy lubują się w zwiedzaniu historycznych zabytków. Największą atrakcją miasta jest Zamek Królewski Koldinghus, który został wybudowany w średniowieczu, a następnie ulegał jeszcze przebudowom. Poza tym, iż znajdowała się w nim przez wiele lat siedziba królów, to dodatkowo pełnił funkcje obronne. Niestety na początku XIX wieku zamek uległ zniszczeniu i obecnie pełni głównie funkcję muzeum. Kolejnym ważnym budynkiem w Kolding jest Kościół św. Mikołaja, którego mury zostały postawione już w XIII wieku w stylu gotyckim. Następnie przez wiele wieków jego wnętrze było udoskonalane, dzięki czemu znajduje się tam wyposażenie praktycznie z każdej epoki. Fani sztuki koniecznie muszą udać się do muzeum Trapholt, które zawiera dorobek duńskich artystów od 1900 roku, a szczególnie pokaźną wystawę stanowią tam krzesła.
Autobusy do Kolding odjeżdżają praktycznie z całej Polski, można się tam dostać zarówno z południowych krańców kraju, np. z Krakowa czy Tarnowa, z centralnych – Warszawa, jak i z północnych: Toruń bądź Gdańsk. Połączenie to obsługiwane jest przez wielu przewoźników, m.in. Becker Reisen, Eurolines Polska, Sindbad czy Agat. Cena za autokar do Kolding kształtuje się w większości przypadków w przedziale 300-500 zł, wszystko zależy od miejscowości wyjazdu jak i wybranego przewoźnika. Zaleca się, aby przyjrzeć się ofertom kilku linii przewozów, ponieważ różnica na bilecie w jedną stronę może wynieść nawet kilkadziesiąt złotych. Warto także zarezerwować bilet jakiś czas wcześniej przed planowanym odjazdem, gdyż wtedy zazwyczaj koszt jest niższy. Czas podróży uzależniony jest przede wszystkim od miejsca wyjazdu, przykładowo z Krakowa autobus do Kolding będzie jechał około 18 godzin.