Gent

Bilety Autokarowe Gent. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Belgia. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Gent Belgia możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Gent w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Gent w Belgii

Na północnym zachodzie Belgii, we Flandrii, nad rzeką Leie leży miasto Gent (w Polsce określane także jako Gandawa). Gent nie utrzymało średniowiecznej świetności, kiedy to było jednym z największych i najbogatszych miast europejskich, jednak do dziś posiada dobra renomę – także za sprawą tutejszego portu i uniwersytetu.
Wyjazd z Polski autokarem do Gent jest możliwy dzięki licznym firmom przewozowym, które ogłaszają swoje usługi online. Można na przykład zamówić tanie bilety autokarowe do Gent z Polski w jednej z dwóch wyszukiwarek – Euroticket lub Voyager. Są one dostępne na naszej stronie internetowej. W platformie Voyager możemy wybrać autobusy do Gent od takich oto firm: autokary Sindbad, Interbus-Sindbad i Nord. Natomiast bilety na autobusy Becker Reisen, autokary Eurolines Mądeltrans, połączenia Eurobus Eurolines Polska zakupisz w systemie Euroticket. Przejazd z Polski do Gent może kosztować już nawet około 200 złotych.

Zobacz także bilety autokarowe do Brukseli albo bilety autokarowe do Antwerpii

Przewozy autokarowe do Gent pozwolą na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc w mieście. Wśród nich wymienić należy: Zamek Gravensteen (wybudowany w Średniowieczu, jego nazwa oznacza dosłownie „zamek hrabiów”; kręcono na nim serial „Biała Królowa”), Belfry of Ghent (licząca 91 metrów średniowieczna wieża przy Katedrze św. Bawona), Kościół św. Mikołaja (Sint-Niklaaskerk), S.M.A.K. (The Stedelijk Museum voor Actuele Kunst; Miejskie Muzeum Sztuki Tymczasowej).

bilety-autokarowe-belgia

Bilet Autokarowy Gent – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Belgii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Gent w Belgii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Holandii.