Marina

Bilety Autokarowe Marina. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Chorwacja. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Marina w Chorwacji możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Warny w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Marina w Chorwacji.

Marina to małe, antyczne miasto i gmina w Chorwacji niedaleko miasta Trogir (około 12 kilometrów) i Split (36 kilometrów). Lokalizacja przyciąga dużo rodzin z dziećmi na piaszczyste i kamienne plaże otoczone oliwkami i sosnami dającymi upragniony cień w upalne dni. W gminie Marina znajdują się także  miejscowości Porozac, Seid, Gustrina, Vinovac, Mitlo, Najevi, Rastovac czy Vinisce. Z Polski do Mariny można dostać się za wykorzystaniem międzynarodowych przewozów autokarowych – między innymi autokary Retman

Tanie bilety autokarowe do Mariny uzyskasz poprzez nasza stronę, a raczej jedną z dwóch wyszukiwarek biletowych na niej się znajdujących (Euroticket i Voyager). Bilety na autokary do Mariny można zakupić na przykład od linii autokarowych retman, które ogłaszają się w obu wcześniej wspomnianych systemach. Bilet autobusowy online do Mariny od tego przewoźnika będzie kosztował około 330 złotych w przypadku wyjazdu z Katowic. Ekonomiczniej będzie jednak kupić od razu bilet autobusowy do Mariny dwustronny, będzie tańszy niż dwa pojedyncze. Cena zależy także od miejscowości wyjazdu z Polski.

Bilety autokarowe Warszawa Marina zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź i rezerwuj. Rozkład jazdy na okres letni.

Zobacz także bilety autokarowe Split albo bilety autokarowe Zadar

Te z atrakcji turystycznych, na których odwiedzenie pozwalają przewozy autokarowe do Mariny z Polski, to na przykład: kościół św. Jana (w stylu gotycko-renesansowym), kościół św. Łukasza (w stylu gotyckim, położony na łące niedaleko miejscowości), przystań, kościół św. Ivana, jaskinia z kaplicą św. Józefa, a także szereg restauracji – „Sesula”, „Bijula”, „Bijeli Galeb”, „Sampjer” i inne.

chorwacja

Bilet Autokarowy Marina – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Chorwacji

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Mariny w Chorwacji wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Londynu.