Burgas

Bilety Autokarowe Burgas. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Bułgaria. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Burgas do Bułgarii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Burgas w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Burgas Polska Bułgaria.

Burgas (często także: Bourgas) jest drugim największym miastem nad bułgarskim wybrzeżem Morza Czarnego, a czwartym w całym kraju. Całe miasto otoczone jest przez skupisko jezior, tuż nad Morzem Czarnym. LUKOIL Neftochim to znajdująca się tu firma, która jest największą rafinerią ropy naftowej w Europie południowo-wschodniej. Z Polski do Burgas można dostać się wykorzystując w tym celu połączenia autokarowe międzynarodowe wielu linii autokarowych.
Tanie bilety autokarowe do Burgas zamówić możesz za pośrednictwem naszej strony, a raczej jednej z dwóch wyszukiwarek biletowych na niej się znajdującej (Euroticket i Voyager). W platformie Euroticket w ciągu sezonu letniego, od czerwca do września odnaleźć możemy bilety na autokary do Burgas od linii autobusowych Elabus. Ceny biletów za przewozy autokarowe do Burgas w jedną stronę krążą w granicach około 400 złotych; zawsze jednak bardziej opłaca się kupić bilet autobusowy do Burgas online dwustronny, który jest tańszy niż dwa jednostronne.

Zobacz także bilety autokarowe do Sofii albo bilety autokarowe do Warny.

Połączenia autobusowe do Burgas mogą zagwarantować zobaczenie najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym miejsc tego miasta. Wymienić tu można: Wyspę św. Anastazji (jedyna zamieszkała wyspa wybrzeża Morza Czarnego), Jezioro Burgaskie (martwy liman odcięty mierzeją), Jezioro Mandrensko (także: Mandra; wpływają doń 4 rzeki: Srdetska, Rusokastrenska, Izvorska, Fakiyska).

bulgaria

Bilet Autokarowy Burgas – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Bułgarii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Burgas w Bułgarii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Anglii.