Frederikshavn

Bilety Autokarowe Frederikshavn. Rezerwacja biletów autokarowych do Frederikshavn, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Frederikshavn Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Frederikshavn w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Frederikshavn jest niewielką duńską miejscowością, która położona jest na północnym skraju Jutlandii. Na chwilę obecną liczy sobie ona około 23 tysięcy mieszkańców, a jej nazwa pochodzi od króla duńskiego Fryderyka VI, który rządził tam w czasach 1808-1839. Ciekawe zajęcia dla siebie we Frederikshavn znajdą zarówno miłośnicy turystyki aktywnej, jak i osoby, których najbardziej interesuje zwiedzanie. Poza bliskością morza i co za tym idzie możliwością uprawiania sportów wodnych, do użytku oddane zostało bardzo ciekawe centrum – Bannerslund Soccergolf. Można tam zagrać w grę, która jest mieszanką golfa oraz piłki nożnej. Pole do gry i zasady są podobne do tradycyjnego golfa, jednak piłkę uderza się nie kijem, tylko nogą. Zarząd miasta Frederikshavn uczynił także bardzo duży ukłon w stronę rowerzystów, gdyż w czasie letnim można wypożyczać rowery za darmo i to za ich pośrednictwem zwiedzać miasto. A jest co zwiedzać. Jedną z największych atrakcji Frederikshavn jest Bangsbo Muzeum, gdzie znajdują się wystawy odnoszące się do obrony Danii podczas II wojny światowej, a także ekspozycje odnośnie historii żeglarstwa czy też tekstyliów.
Aby dostać się do Frederikshavn można bezproblemowo wykorzystać przewozy autokarowe. Do tego duńskiego miasta w czwartki wyruszają autobusy przewoźników Agat oraz Eurolines Polska. Cena biletu w jedną stronę nie powinna przekroczyć 350 złotych, jednak opłaca się regularnie śledzić oferty przewoźników, gdyż czasami przedstawiają oni ciekawe promocje oraz zniżki. Również kupując od razu bilety autokarowe do Frederikshavn w obie strony jednostkowa cena będzie niższa. Do tej nadmorskiej miejscowości można wyruszyć z wielu miast w Polsce, m.in. z Warszawy, Krakowa, Białegostoku, Katowic, Opola czy też Wrocławia.
Oczywiście dzięki polskim autobusom można dostać się także do innych duńskich miejscowości, autobusy do Kopenhagi, Odense czy Aalborga odjeżdżają codziennie praktycznie z całego kraju i trasy te obsługiwane są przez wielu przewoźników.