Kopenhaga

Bilety Autokarowe Kopenhaga. Rezerwacja biletów autokarowych do Kopenhagi, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Kopenhaga Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Kopenhagi w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Kopenhagi Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Kopenhagi raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, jest to największe duńskie miasto, będące jednocześnie stolicą tego kraju i skrywające w sobie wiele pięknych miejsc do zobaczenia. Tutaj zajęcie dla siebie znajdzie każdy rodzaj turystów, zarówno tych pragnących spędzać czas zwiedzając zabytki, jak i tych którzy najbardziej cenią sobie aktywny wypoczynek. Jeżeli chodzi o obiekty sakralne to do najważniejszych można zaliczyć Kościół Św. Ducha, Wielką Synagogę czy też gotycko-romańską Katedrę Roskilde, w której znajdują się groby wielu duńskich władców. Jedną z największa atrakcji turystycznych Kopenhagi jest Pałac Amalienborg, który stanowi oficjalną rezydencję królów i monarchów duńskich od końcówki XVIII wieku. Jednym z symboli miasta jest Mała Syrenka, która wykonana została w 1913 roku i waży około 175 kilogramów. Miłośnicy historii koniecznie powinni odwiedzić cytadelę Kastellet czy też Okrągłą Wieżę, która została wybudowana w 1833 roku. W Kopenhadze znajduje się także wiele parków, do których najlepiej oczywiście udać się wieczorem, gdyż fontanny i piękne oświetlenie dają wtedy największe wrażenie.
Jeżeli chodzi o transport, to przewozy autokarowe do Kopenhagi odbywają się praktycznie ze wszystkich regionów Polski. Autobusy do stolicy Danii odjeżdżają właściwie codziennie i można się tam dostać między innymi dzięki takim przewoźnikom jak Sindbad, Eurolines Polska, Agat czy też Interbus-Sindbad. Autokar do Kopenhagi w zależności od wybranego przewoźnika czy miejsca wyjazdu może mieć różną cenę, ale przeważnie powinniśmy zapłacić pomiędzy 200 a 300 złotych. Warto na bieżąco porównywać oferty kilku linii, ponieważ od czasu do czasu przygotowują one ciekawe promocje i rabaty. Także jeżeli zakupi się od razu bilet w obie strony, najlepiej ze wczesną rezerwacją, to można dostać się autobusem do Kopenhagi za naprawdę stosunkowo niewielkie pieniądze.
Oczywiście polskie linie autokarowe oferują także przejazdy do innych duńskich miast, takich jak na przykład Odense, Aalborg, Aarhus.