Albania

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Albanii
REZERWACJA ONLINE

tanie bilety autokarowe do albanii bilety autokarowe polska albania

UWAGA obecnie bilety do Albanii sprzedaje tylko system EUROTICKET – bilety autokarowe ELABUS Polska Albania

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Durres Albania – Rezerwuj Teraz

Autokarem do Albanii

autokary z polski do albaniiAlbania jest krajem położonym w południowo-wschodniej części Europy. W tamtejszym języku nazwa kraju to „Shqipëria”. Największymi miastami w kraju są Tirana (Tiranë), Durres (Durrës), Szkodra (Shkodër), Wlora (Vlorë), Elbasan, Fier czy też Korcza (Korçë), jednak międzynarodowe przewozy autokarowe do Albanii z Polski dojeżdżają jedynie do dwóch z niech – Durres i Wlory (w sezonie letnim).

Nasza strona obsługuje dwa systemy biletowe – Voyager i Euroticket, jednak tanie bilety autokarowe do Albanii są dostępne jedynie w drugim z nich. Autokary do Albanii udostępnia w okresie letnim przewoźnik Elabus. Elabus wypuszcza autobusy do Albanii z kilku miast w Polsce – pełny rozkład jazdy dostępny jest w wyszukiwarce Euroticket. Połączenia autobusowe do Albanii od tego przewoźnika odbywają się od czerwca do września.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Vlory Albania- Rezerwuj Teraz

Chyba najbardziej popularnymi miejscowymi atrakcjami dla osób, które wybiorą autokary do Albanii są: Albańska Riwiera (Riwiera Bregu / Riwiera Shqiptare; strefa nadbrzeżna w Albanii wzdłuż Morza Jońskiego i Gór Cerainian), Narodowe Muzeum Historyczne (największe w kraju, położone w jego stolicy), Zamek Rozafat w Szkodrze (Rozafa Castle / Kalaja e Rozafës; wybudowany na kamienistym wzgórzu, otoczony rzekami Drin i Bojana), Jezioro Szkoderskie (Skadarsko Wezero / Liqueni i Shkodrës; położone częściowo w Albanii, częściowo w Czarnogórze).

Bilety autokarowe Warszawa Durres zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź autobusy ELABUS w systemie EUROTICKET

Płatność za bilet autokarowy to bardzo prosta czynność – przelew bankowy lub karta kredytowa. W kilka minut będziesz miał swój bilet autobusowy do Albanii w ręku.

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Albanii wejdź w wyszukiwarkę biletów autokarowych Euroticket i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Anglii.