Chorwacja

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Chorwacji.
REZERWACJA ON LINE

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Chorwacji: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Split Chorwacja- Rezerwuj Teraz

Chorwacja (inaczej: Croatia, Hrvatska) jest krajem położonym częściowo w centralnej, częściowo w południowo-wschodniej Europie, nad Morzem Śródziemnym. Największe miasta w kraju to: Zagrzeb (stolica), Spilt, Rijeka, Osijek, Zadar, Pula, Sesvete, Slavonski Brod, Karlovac. Do niektórych z nich można dojechać wykorzystując w tym celu międzynarodowe przewozy autokarowe na Chorwację od różnych firm.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Zadar Chorwacja – Rezerwuj Teraz

Tanie bilety autokarowe na Chorwację zakupić możesz na naszej stronie po wyborze jednej z dwóch wyszukiwarek biletowych, Euroticket lub Voyager. Zarówno w jednej, jak i drugiej w sezonie letnim można odnaleźć połączenia autobusowe na Chorwację. I tak, w systemie Voyager ogłaszają się linie autobusowe GlobTourist, a platforma Euroticket może się poszczycić usługami firmy transportowej Elabus. Cena biletu autobusowego na Chorwację będzie różna w zależności od wybranego przewoźnika, podobnie rzecz się ma do listy miejscowości docelowych w obu krajach.

Aby zobaczyć rozkład jazy autobusów do Chorwacji wystarczy w okienku rezerwacji np. Voyager wpisać wybraną trasę i datę wyjazdu.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Vodice Chorwacja – Rezerwuj Teraz

W obu tych przypadkach autokary na Chorwację pozwolą na zwiedzenie lokalnych atrakcji turystycznych. Wśród nich największą popularnością cieszą się na przykład: Park Narodowy Jezior Plitwickich (Plitvice Lakes, Plitvicka jezera; najstarszy park narodowy w południowo-wschodniej Europie i największy na Chorwacji), Wyspa Hvar (Lesina, For, Hvor, Paros; położona pomiędzy wyspami Brac, Kordula i Vis, ze sławnymi polami lawendy), Pałac Dioklecjana w Splicie i in.

Płatność za bilet autokarowy to bardzo prosta czynność – przelew bankowy lub karta kredytowa. W kilka minut będziesz miał swój bilet autobusowy do Chorwacji w ręku.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Anglii.

chorwacjaJeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Chorwacji wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.