Zadar

Bilety Autokarowe Zadar. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Chorwacja. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Zadar w Chorwacji możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Warny w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Zadar w Chorwacji.

Nazywany przez Włochów „Zara” Zadar jest miastem nad Morzem Adriatyckim położonym w Chorwacji. Jest to historyczne centrum kraju, jednak ze względu na umiejscowienie również obecnie odgrywa bardzo ważną rolę w kraju pod względem turystycznym i gospodarczym. Wyjeżdżając z Polski, można przedostać się tu wykorzystując w tym  celu międzynarodowe przewozy autokarowe do Zadaru.

Połączenia autobusowe do Zadaru oraz bilety na nie można podglądnąć i zamówić na naszej stronie poprzez jedną z dwóch wyszukiwarek biletowych się na niej znajdujących (Euroticket lub Voyager). Dowiemy się z nich na przykład, że autokary do Zadaru udostępniają na przykład linie autokarowe GlobTourist, lub przewozy autokarowe Retman. Firma zastrzega sobie, że obowiązkiem każdego podróżnego wykupującego bilety autokarowe do Zadaru jest ich wcześniejsze wydrukowanie, a także posiadanie ze sobą rozkładu jazdy. Symbol trasy, jaka wykonują linie autokarowe do Zadaru to G01.

Bilety autokarowe Warszawa Zadar zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź i rezerwuj.

Zobacz także bilety autokarowe Split albo bilety autokarowe Vodice

Wsiadając w autobusy do Zadaru, bądźmy przygotowani do zwiedzania licznych lokalnych atrakcji turystycznych, do których zaliczyć można na przykład: Kościół św. Donata (Crkva sv. Donata; początek konstrukcji – w 9. wieku), Katedrę św. Anastazji (największy kościół w całej Dalmacji), wyspę Osljak (Ošljak; położona między Zadarem a wyspą Ugljan, z najwyższym punktem o nazwie Lazaret), Organy Morskie (ich muzyka napędzana jest morskim wiatrem wybrzeża), Muzeum Szkła Antycznego.

chorwacja

Bilet Autokarowy Zadar – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Chorwacji

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Zadar w Chorwacji wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Londynu.