Sofia

Bilety Autokarowe Sofia. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Bułgaria. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Sofia do Bułgarii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Sofii w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Sofii Polska Bułgaria.

Sofia jest stolicą Bułgarii, a jednocześnie jednym z największych i najpopularniejszych miast w kraju. Położona jest u podnóża góry Vitosha (Witosza), na strategicznym punkcie Półwyspu Bałkańskiego. Znajduje się tu wiele uniwersytetów, instytucji kulturalnych i handlowych. Przewozy autokarowe do Sofii z Polski są jedną z możliwości na przedostanie się do tego pięknego miejsca.
Zobacz także bilety autokarowe do Burgas albo bilety autokarowe do Warny.

Tanie bilety autokarowe do Sofii zakupić możesz na naszej stronie po wykorzystaniu jednego z systemów biletowych online – Voyager (w przeciwieństwie do platformy Euroticket). Po wyszukaniu odpowiednich miejsc docelowych okazuje się, że autobusy do Sofii wysyłane są przez linie autokarowe Sindbad oraz ich firmę partnerską Interbus-Sindbad. Połączenia autobusowe do Sofii od tych przewoźników realizowane są na trasie Polska-Słowacja-Węgry-Bułgaria oznaczanej symbolem 17.
Niektóre z atrakcji turystycznych, na których ujrzenie pozwolą autokary do Sofii, to na przykład: Cerkiew Bojańska (Boyana Church; średniowieczna, ortodoksyjna świątynia usytuowana na obrzeżach miasta, zakwalifikowana do obiektów dziedzictwa UNESCO), Muzeum Historii Naturalnej (National Museum of History; największe muzeum w Bułgarii), Jezioro Pancharevo (sztuczny zbiornik 12 km od centrum stolicy), Jezioro Ariana (w kształcie litery „B”, z wyspą w najwęższym punkcie).

bulgaria

Bilet Autokarowy Sofia – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Bułgarii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Sofii w Bułgarii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.