Edynburg

Bilety Autokarowe Edynburg. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Anglia. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Edinburgh Anglia możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Edinburgh w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Edynburg w Anglii UK.

Znany w Polsce Edynburg przez Brytyjczyków nazwany został jako Edinburgh, natomiast w języku gaelickim szkockim to „Dùn Éideann”. Jest on położony w północnej części Wielkiej Brytanii – Szkocji. Co roku odwiedzają go setki turystów. Niektórzy z nich wykorzystują w tym celu międzynarodowe przewozy autokarowe do Edynburga, których ofertę podejrzeć można za darmo w jednym z dwóch systemów biletowych dostępnych na naszej stronie – Voyager i Euroticket.

Jak w przypadku większości miast brytyjskim, autokary do Edynburga wysyłane są przez kilku przewoźników autokarowych. Wśród nich są linie autobusowe Eurobus Eurolines Polska udostępniające bilety online w Euroticket, a także: autokary Polonia Transport, autobusy Interbus-Sindbad, przewozy autokarowe Sindbad, których propozycje w tym zakresie widoczne są zawsze s platformie Voyager. Cena biletów autokarowych do Edynburga może się wahać w zależności od przewoźnika, platformy biletowej oraz typu biletu

Zobacz także bilety autokarowe do Londynu albo bilety autokarowe do Nottingham

Jednym z powodów, dla których tak wielka liczba osób zjeżdża do miasta Edynburg, są jego atrakcje. Z pewnością mianem jednej z nich można nazwać Pałac Holyrood (The Palace of Holyroodhouse) w parku o tej samej nazwie. Jest to obecna rezydencja brytyjskich monarchów w tym kraju. Ponadto, warto również odwiedzić Her Majesty’s Yacht (HMY) Britannia, dawny jacht brytyjskich monarchów, królowej, który swoją służbę skończył 1 roku 1997.

anglia-autokary

Bilet Autokarowy Edinburgh – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Anglii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Edynburg w Anglii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Paryża lub bilety autokarowe Rzym