Skanderborg

Bilety Autokarowe Skanderborg. Rezerwacja biletów autokarowych do Skanderborg, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Skanderborg Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Skanderborg w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Skanderborg jest duńską miejscowością, która leży we wschodniej części Jutlandii i liczy sobie niecałe 20 tysięcy mieszkańców. W Danii miasto to znane jest przede wszystkim z odbywającego się w pobliskim bukowym lesie festiwalu muzycznego, który obecnie jest drugą co do wielkości tego rodzaju imprezą w kraju. Festiwal ten z powodu pięknej otoczki nazywany jest najpiękniejszym festiwalem muzycznym w Danii i co roku gromadzi około 50 tysięcy widzów. Jeżeli chodzi o znajdujące się w Skanderborgu zabytki, to koniecznie trzeba wymienić wieżę Ejer Bavnehoj, która jest trzecim co do wysokości punktem w całej Danii. Zostało ona wybudowana już w 1924 roku i liczy sobie nieco ponad 70 metrów. W mieście znajdują się także ciekawe muzea, między innymi Muzeum Wolności. Znajduje się ono w niemieckich bunkrach pośród drzew, które są pozostałością po II Wojnie Światowej. Wystawy przedstawiają okres niemieckiej okupacji Skanderborgu, jak również życie w Danii z naciskiem na politykę, codzienne życie czy walkę o wolność.
Autobus do Skanderborgu odjeżdża we wtorki i czwartki z wielu polskich miejscowości, do których można zaliczyć między innymi Warszawę, Białystok, Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Chorzów czy też Łódź. Liniami obsługującymi te połączenie są Eurolines Polska oraz Agat. Bilety autokarowe do Skanderborg kosztują mniej więcej 350 złotych w jedną stronę, ale przy odrobinie sprytu i zapobiegawczości można je zakupić w tańszej cenie. Po pierwsze warto śledzić na bieżąco oferty przewoźników, gdyż od czasu do czasu przedstawiają oni ciekawe zniżki oraz bonusy. Poza tym jednostkowa cena będzie niższa, jeżeli od razu zakupi się bilet  w obie strony i dokona się rezerwacji na przejazd odpowiednio wcześniej.
Autokar do Danii obsługiwany jest także przez innych polskich przewoźników, ale wtedy inne są także miejscowości docelowe. Oprócz wcześniej wymienionych linii na trasie Polska – Dania funkcjonują także Sindbad, Becker Reisen, Baltic Bus, Ecolines czy też Markus Gryfino.