Durres

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Albanii – Autokary do Durres

REZERWACJA ONLINE

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

UWAGA obecnie bilety do Albanii – Durres – sprzedaje tylko system EUROTICKET – bilety autokarowe ELABUS Polska Albania

Autokarem do Durres

bilety autokarowe durres albaniaAlbańskie miasto Durrës (zwane także przez tubylców Durrësi) położone jest na zachodzie kraju, tuż przy wybrzeżu adriatyckim – stąd funkcja portu. Leży także na wprost do włoskiego Bari po drugiej stronie morza. Z Polski do Albanii można dostać się dzięki międzynarodowym przewozom autokarowym. Tanie bilety autokarowe do Durres zakupić można na naszej stronie za pomocą wyszukiwarki Euroticket (w przeciwieństwie do konkurencyjnego Voyagera).

Wyszukując odpowiednie kraje i miasta docelowe w Euroticket, zobaczyć możemy, ze autokary do Durres dostępne są jedynie dzięki usługom jednego przewoźnika – Elabus. Połączenia autobusowe do Durres z Warszawy to tylko jedna z możliwości – w przypadku innych miast w Polsce również przemyślano ofertę transportową. Autobusy do Durres z Polski oznaczane są symbolami trasy „A1 Polska-HR-MNE-Albania”, więc łatwo będzie je dostrzec na przystanku. Za bilet autobusowy do Durres w jedną stronę zapłacimy około 450 złotych, jednak bardziej opłaca się dwustronny bilet autokarowy, gdyż wtedy możemy liczyć na korzystne zniżki.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Vlory Albania- Rezerwuj Teraz

Przewozy autokarowe do Durres umożliwiają zwiedzenia takich atrakcji, jak na przykład: Muzeum Archeologiczne (The Durres Archeological Museum / Muzeu Arkeologjik; założone w połowie zeszłego wieku, największy taki obiekt w kraju), Teatr Aleksandër Moisiu (nazwany po austriackim aktorze albańskiego pochodzenia), Royal Villa (znana także pod nazwą Zog’s Villa ze względu na pełnienie funkcji letniej rezydencji króla noszącego to imię) i in.

Bilety autokarowe Warszawa Durres zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź autobusy ELABUS w systemie EUROTICKET

Płatność za bilet autokarowy to bardzo prosta czynność – przelew bankowy lub karta kredytowa. W kilka minut będziesz miał swój bilet autobusowy do Chorwacji w ręku.

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Durres wejdź w wyszukiwarkę biletów autokarowych Euroticket i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Anglii.