Liege

Bilety Autokarowe Liege. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Belgia. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Liege Belgia możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Liege w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Liege w Belgii

Liége jest miastem położonym na wschodzie Belgii, tuż nad rzeką Moza (Meuse) i nieopodal granicy niemieckiej oraz holenderskiej. Jest ekonomicznym i kulturalnym centrum francuskojęzycznego regionu, Walonii, którego jest także stolicą. Miasto jest bardzo znane ze swoich folkowych festiwali, na które zjeżdżają się masy turystów, także z Polski.
Nasza strona ofertuje tanie bilety autokarowe do Liége z Polski od kilku przewoźników międzynarodowych, których ofertę można znaleźć w zakładkach Voyager i Euroticket. Bilety na przewozy autokarowe do Liége w systemie Euroticket oferowane są przez autobusy Eurolines Mądeltrans, z kolei połączenia autobusowe do Liége w platformie Voyager to usługi takich firm transportowych, jak autokary Sindbad czy Bartuś. W przypadku każdej z nich autokary do Liége nie są kosztowną inwestycją – stawki za bilet autokarowy do Liége w jedną stronę plasują się w granicach około 220 złotych, jednak tańszy jest zakup biletu dwustronnego niż dwóch jednostronnych.
Zobacz także bilety autokarowe do Charleroi albo bilety autokarowe do Antwerpii

Wśród atrakcji turystycznych, na jakie pozwalają pośrednio przewozy autokarowe do Liége, są: Muzeum Curtis (zbiory archeologiczne, sztuki ozdobnej; usytuowane na brzegu rzeki Mouse), Kościół św. Bartłomieja, Katedra św. Pawła, Opera Królewska  (The Opéra Rogal de Wallonie; jedna z czterech w kraju), Signal de Botrange (najwyższy punkt w Belgii z sześciometrową wieżą Balia), Montagne de Buren (wzniesienie ulicy w Liége na 374 m o 30% pochylenia).

bilety-autokarowe-belgia

Bilet Autokarowy Liege – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Belgii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Liege w Belgii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

Mamy w sprzedaży tanie bilety autokarowe do wszystkich krajów Europy  – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Holandii lub popularne przewozy autokarowe do Anglii