Bergenz

Bergenz – Tanie Bilety Autokarowe Polska Austria. Rezerwacja on line.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety Autokarowe do Bergenz w Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Bergenz w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Bergenz Polska Austria.

Bilety Autokarowe BERGENZ – tanie autokary do Austrii
Z Polski do Austrii bardzo łatwo jest się przedostać za pomocą linii autokarowych. Połączenie pomiędzy tymi krajami obsługuje wielu przewoźników, m.in. Agat, Sindbad, Almabus, Bermuda, Intercars czy Eurobus i wyruszają one z różnych miejscowości w naszym kraju. Jednym z docelowych austriackich miast, które obsługują polskie przewozy autokarowe jest Bergenz. To niewielka, aczkolwiek bardzo ładna miejscowość, nie posiadająca nawet 30 tysięcy mieszkańców. Usytuowane jest ono pomiędzy dwoma graniczącymi z Austrią państwami, czyli Niemcami oraz Szwajcarią.  Wielkim atutem tego miasta jest bardzo atrakcyjna lokalizacja. Z jednej strony bliskość jeziora Bodeńskiego, z drugiej podnóże gór Pfander, dzięki czemu Bergenz jest atrakcyjne turystycznie przez cały rok. W cieplejsze miesiące można tu uprawiać turystykę pieszą, rowerową czy wodną, natomiast w zimę dzięki znajdującym się tutaj górom i kolejce liniowej, wiele osób przyjeżdża jeździć na nartach i nie tylko.

austria

Bilety Autokarowe Polska Austria

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety Autokarowe do Linz – rozkład jazdy Linz
Bilety autokarowe do Graz – rozkład jazdy Graz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten
Bilety autokarowe do Salzburga – rozkład jazdy Salzburg

Miasto znane jest również z Festiwalu Sztuki, który co roku przyciąga rzesze osób zafascynowanych kulturą i sztuką. Poza tym w Bergenz odbywają się także inne festiwale, np. Bregenzer Festspiele czy też festiwal tańca Bregenzer Frühling. Autobusy do Bergenz odjeżdżają praktycznie codziennie z wielu miast w Polsce, m.in. z Gorlic, Katowic, Brzeska, Łodzi, Krosna, Nowego Sącza, Warszawy, Krakowa, Nowego Targu, Cieszyna czy Częstochowy. Autokar dociera do Bergenz przejeżdżając przez kilka polskich miejscowości i zazwyczaj 2 miasta w Niemczech. Do przewoźników obsługujących tę trasę należą Eurobus, Eurolines, Sindbad, Interbus-Sindbad oraz Agat (odjeżdża tylko w piątki). Czas podróży w zależności od przewoźnika i pokonywanej trasy jest różny, ale oscyluje zazwyczaj około 24h. Przykładowo z Gorlic najszybciej do Bergenz dojedziemy korzystając z linii Agat, zajmie to 20 godzin. Bilety autokarowe do Bergenz osiągają cenę w przedziale 230-280 zł, warto na bieżąco śledzić oferty przewoźników, gdyż co jakiś czas dostępne są korzystne promocje.