Monachium

Bilety Autokarowe Monachium. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Niemcy. Prosta rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Monachium do Niemiec możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Monachium w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Monachium Polska Niemcy.

niemcy

Bilet Autokarowy Monachium – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Niemiec

Dlaczego warto u nas rezerwować i kupować bilety autokarowe do Monachium?
– Gwarancja najniższych cen – ceny biletów prosto od przewoźników, żadnych dodatkowych kosztów, ukrytych opłat
– Komfortowe, klimatyzowane autokary i miła obsługa podczas podróży
– Niemal wszyscy przewoźnicy do Anglii w jednym miejscu, na jednej stronie, nie musisz szukać i błądzić po internecie, by wyszukać najniższą cenę biletu
– wyróżnione na czerwono najtańsze bilety autokarowe na danej trasie
– możliwość szybkiego porównania cen biletów oraz rozkłady jazdy do Monachium
– płatność przelewem lub kartą kredytową

Autobusem do Monachium. Przewozy autokarowe do Monachium w Niemczech

Bilety Autokarowe Polska Niemcy:

Bilety autokarowe do Berlina – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Duisburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Heidelburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Oldenburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Bielefeld – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Mannheim – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Bremen – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Essen – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Braunschweig – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Hannoveru – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Paderborn – rezerwuj teraz

Bilety autokarowe do Hamburga – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Kolonii – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Monachium – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Stuttgartu – rezerwuj teraz
Bilety autokarowe do Frankfurtu – rezerwuj teraz

Monachium to jedno z większych miast niemieckich, położone w południowej części kraju. Za czasów upadku Berlina, Monachium na wiele lat przyjęło rolę stolicy kraju. Obecnie zaś jest to stolica regionu Bawaria. Monachium przyjmowane jest jako miasto olbrzymich kontrastów. Z jednej strony jest to nowoczesna metropolia, w której rozwija się współczesny przemysł, a z drugiej zaś wznoszą się tam piękne pałace, górujące nad miastem, na obszarze którego panuje nadal bawarska tradycja. Z tym m.in. związane są liczne tradycje, z którymi turysta może się tam spotkać, jak chociażby mieszkaniec w kapeluszu z kitką i wyszywanych, skórzanych spodniach. W ramach przemysłu, najlepiej rozwija się tam produkcja samochodów, samolotów, a także wysoka technologia. Monachium to ponadto siedziby licznych banków, mających duże znaczenie na całym świecie. W związku z tym w mieście spotkać można nie tylko mieszkańców i turystów, ale także biznesmenów, polityków, ekonomistów, a także studentów. Dodatkowo wiele osób decyduje się tam osiedlić na stałe, co powoduje, iż obecnie około jedna piąta część mieszkańców Monachium to obcokrajowcy. W Monachium wszyscy zgodnie raczą się narodowym trunkiem, czyli piwem. Liczne imprezy i spotkania odbywają się w szczególności w czasie trwania corocznego święta piwa – Oktoberfest, które obchodzone jest przez miliony zainteresowanych z całego świata. Poza jednak nowoczesnymi budowlami i centrami biznesowymi tego miasta, znaleźć tam można wiele miejsc, pozostawionych w dawnym stylu, do których należą w szczególności kościoły i inne obiekty sakralne. Interesujący jest również zespół pałacowy, posiadający osiem dziedzińców. Poza architekturą na uwagę zasługę w tym mieście także ogród angielski, który jest największym tego typu w Europie i jednym z najstarszych na świecie. Podróżowanie po Monachium nie jest trudne i nie powinno sprawiać żadnych kłopotów. Bardzo dobrze funkcjonuje tam rozbudowana sieć metra, kolei podmiejskiej, a także sieci autobusowej i tramwajowej. Również dojazd autokarem do Monachium z zewnątrz nie jest problemem. Na północ od miasta działa międzynarodowy port lotniczy, zapewniający transport ze wszystkich zakątków Europy i jest jednym z najruchliwszych portów niemieckich. Do miast dojechać można także dobrze zorganizowaną komunikacją drogową, bądź kolejową.