Vlora

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Albanii – Autokary do Vlory

REZERWACJA ONLINE

bilety autokarowe vlora bilety autokarowe polska albania

UWAGA obecnie bilety do Albanii – Wlora – sprzedaje tylko system EUROTICKET – bilety autokarowe ELABUS Polska Albania

Autobusem do Wlory (Vlora)

bilety autokarowe wlora albaniaWlora (Vlorë, Vlora) to drugi co do wielkości po Durrës port w Albanii. To właśnie w tym mieście 1 1912 roku uchwalono Albańską Deklarację Niepodległości. Na krótki okres stała się ona nawet stolicą kraju. Ze względu na nadmorskie położenie, często odwiedzana jest przez turystów. Wybierają oni międzynarodowe przewozy autokarowe do Vlory, na które tanie bilety można dostać na naszej stronie za pomocą systemu Euroticket. Inną dostępną wyszukiwarką biletową jest Voyager.

Wracając jednak do Euroticketa, dostępne tam bilety na autobusy do Vlory ogłaszane są przez przewoźnika Elabus. Nie ma on konkurencji w tym względzie w tym systemie biletowym, w konkurencyjnym także nie znajdziemy połączeń autobusowych do Wlory. Jedynym brakiem w ofercie jest fakt, że autokary do Wlory wysyłane są jedynie przez kilka miesięcy w roku. Widząc autobusy na połączeniach do Vlorë, można zauważyć często napis „A1: Polska->Albania” symbolizujący trasę.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Durres Albania- Rezerwuj Teraz

Tanie bilety autokarowe do Wlory pozwalają podróżnym na zwiedzenie licznych atrakcji w mieście. Wśród nich wymienić można takie oto: Zamek Kaninë (Kalaja e Kaninës; zbudowany 6 km od miasta, oryginalnie we wiosce o tej samej nazwie, na zboczu góry Shushica), Pomnik Niepodległości (dedykowany wspomnianej już wcześniej okazji, zaprojektowany przez Mumtaza Dhramiego), Klasztor Zvërnec (znajdujący się na wyspie o tej samej nazwie, pochodzący z 13./14. wieku, bardzo dobrze zachowany).

Bilety autokarowe Warszawa Wlora zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź autobusy ELABUS w systemie EUROTICKET

Płatność za bilet autokarowy to bardzo prosta czynność – przelew bankowy lub karta kredytowa. W kilka minut będziesz miał swój bilet autobusowy do Albanii w ręku.

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Vlory wejdź w wyszukiwarkę biletów autokarowych Euroticket i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Anglii.