Oszmiana

Bilety Autokarowe Oszmiana. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Białoruś. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Oszmiana Białoruś możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Oszmiany w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Mińska na Białoruś

Oszmiana (Ashmyany) to miasto położone w regionie administracyjnym Grodna, w zagłębiu rzeki Oszmianka. Jest miejscem urodzenia Lucjana Żeligowskiego, polskiego generała. Osoby chcące wybrać się na Białoruś, mogą skorzystać z opcji transportowej, na jaka pozwalają międzynarodowe przewozy autokarowe do Oszmiany.

Tanie bilety autokarowe do Oszmiany zdobyć można przez Internet w jednym z dwóch systemów biletowych – Euroticket (porównaj także dane znajdujące się w platformie Voyager). Autobusy do Oszmiany oferowane są przez firmę przewozową Eurobus Eurolines Polska. Autokary do Oszmiany od tego przewoźnika współpracują również z usług innych form transportowych na trasie E-614 – autobusy Biacomex Transport, autokary Toks, przewozy Simple Express. Bilety autokarowe do Oszmiany kosztowały będą około 90-120 złotych w jedną stronę, w zależności od daty wyjazdu. Podróżni nie muszą się jednak martwić o dostępność terminów wyjazdów i przyjazdów – autokary do Oszmiany kursują codziennie.
Zobacz także bilety autokarowe do Grodna albo bilety autokarowe do Mińska

Połączenia autobusowe do Oszmiany pozwolą na zwiedzenie licznych lokalnych atrakcji. Wśród nich znajdują się między innymi: Kościół św. Michała Archanioła, Kościół franciszkanów (a raczej jego ruiny), dawny kościół dominikański z drewna (zmieniony funkcjonalnie na kaplicę cmentarną), cmentarz katolicki, cmentarz prawosławny, cmentarz żydowski, synagoga, Cerkiew Zmartwychwstania Pańskiego, młyn wodny.

bialorus

Bilet Autokarowy Oszmiana – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych na Białoruś

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Oszmiany na Białorusi wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

Mamy w sprzedaży tanie bilety autokarowe do wszystkich krajów Europy  – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Berlina lub popularne przewozy autokarowe do Londynu