Nykobing

Bilety Autokarowe Nykobing. Rezerwacja biletów autokarowych do Nykobing, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Nykobing Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Nykobing w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Nykobing jest duńskim miastem położonym na wyspie Falster przy cieśninie Guldborgsund. Liczy sobie niecałe 20 tysięcy mieszkańców, a początki jego powstania datuje się na XIII wiek. Znajduje się tutaj kilka atrakcji, które powinny zaciekawić niejednego przebywającego w Nykobing turystę. Na wstępie można przywołać jeden z najstarszych, ale też jeden z najgorzej zachowanych obiektów. Mianowicie chodzi o zamek z XII-XIII wieku, z którym związanych jest wielu duńskich władców. Niestety został on w drugiej połowie XVIII wieku zburzony i obecnie ostała się jedynie jedna wieża. Bardzo ciekawe jest bez wątpienia miejscowe muzeum, które znajduje się w jednym z najstarszych budynków Nykobing – Czarens Hus, wybudowanym już w 1690 roku. W samym muzeum znajdują się ekspozycje związane z historią miasta, niektóre pochodzą aż sprzed 14 tysięcy lat. Dodatkowo zobaczyć tam można powstały w 1770 roku klawesyn, który został stworzony przez Moritz Georg Moshacka, jednego z najbardziej znanych producentów klawesynów w tamtych czasach. Interesującym miejscem jest także wiatrak Ejegod z 1816 roku, w którym obecnie dodatkowo znajduje się muzeum zabawek.
Autobusem do Nykobing można dojechać dzięki przewoźnikowi Baltic Bus. Obecnie kursuje on tam w niedziele, piątki oraz wtorki z takich miast jak m.in. Łódź, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Koszalin czy też Słupsk. Czas trwania podróży zależny jest oczywiście od miasta wyjazdu, toteż jadąc z Łodzi musimy liczyć się z około 15-godzinną jazdą, natomiast wyruszając ze Szczecina, spędzimy w autokarze zaledwie niecałe 7 godzin. Bilety autokarowe do Nykobing kosztują mniej więcej 400 złotych w jedną stronę, jednak kupując od razu bilet w obie strony, cena jednostkowa wyjdzie na pewno niższa. Warto też zarezerwować przejazd odpowiednio wcześniej, wtedy też istnieje szansa na tańszy bilet.
Autokary na trasie Polska – Dania kursują również do innych miejscowości, takich jak np. Kopenhaga, Aalborg, Horsens czy Odense i połączenia te obsługiwane są przez wielu przewoźników.