Innsbruck

Bilety Autokarowe Innsbruck. Tanie Autokary Polska Austria. Rezerwacja ON LINE. Szybko i Tanio.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety Autokarowe do Innsbrucka w Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Innsbruck w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Innsbruck Polska Austria.

Innsbruck Bilety Autokarowe Polska Austria – Tanio, szybko, sprawnie.

Tanie bilety autokarowe do Innsbruck. Kup bilet autokarowy do Austrii online. Bilet autokarowy Polska Austria Promocja. Najlepsza oferta biletów Innsbruck. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Najlepsza oferta tanich biletów autokarowych on line. Rezerwacja na bilety autokarowe do innsbrucka – całą dobę

Bilety Autokarowe Polska Austria – najtańsze bilety autobusowe kupuj on line

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety autokarowe do Bergenz – rozkład jazdy Bergenz
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety Autokarowe do Linz – rozkład jazdy Linz
Bilety autokarowe do Graz – rozkład jazdy Graz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten
Bilety autokarowe do Salzburga – rozkład jazdy Salzburg

Jednym z najbardziej znanych ośrodków sportów zimowych w Austrii jest Innsbruck. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt, iż miasto to było dwukrotnie gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich – w 1964 i 1976 roku. Poza tym na skoczni Bergisel od wielu lat odbywa się jeden z konkursów Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich. Jednak Innsbruck jest znany nie tylko ze sportów zimowych, w 2008 roku był jednym z miast, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Poza tym miasto to jest stolicą kraju związkowego Tyrol i położone jest na wysokości 574 m. n.p.m. Otoczone jest górami Karwendel, Stubaier Alpen oraz Tuner Alpen. Aczkolwiek Innsbruck przyciąga turystów nie tylko dzięki swoim sportowym i krajobrazowym walorom, znajduje się tutaj również wiele czysto architektonicznych i historycznych zabytków. Do najważniejszych z nich z pewnością zaliczyć można zamek cesarski Hofburg oraz zamek Ambras, które to ściśle powiązane są z rodem Habsburgów. Bardzo znany jest także Złoty Dach, który uważa się za symbol miasta i znajduje się on w Starym Mieście. Dach ten powstał z okazji ślubu cesarza Maximiliana I z Bianką Marią Sforza.

austria
Autokar do Innsbrucka kursuje z bardzo wielu polskich miast, w tym tych największych jak Katowice, Warszawa czy Kraków. W przypadku większości linii autobusy wyjeżdżają we wtorki i soboty, jedynie Sindbad z niektórych miejscowości kursuje tam także w piątki. Przewoźnikami, których autokary udają się do Innsbrucka są Agat, Sindbad, Interbus-Sindbad, Eurolines Polska, Eurobus oraz Autokar Polska. Czas trwania podróży uzależniony jest od miejscowości wyjazdu, na przykład z Katowic jedzie się niespełna 18 godzin, a bilety autokarowe do Innsbrucka kosztują od 230 do 280 złotych. Warto być na bieżąco z ofertami różnych przewoźników, ponieważ dzięki temu można „wyhaczyć” atrakcyjne warunki. Gdyby kogoś interesowały inne austriackie miasta to do tego alpejskiego kraju jeżdżą jeszcze inne linie autobusowe, np. Almabus, Bermuda czy Rudnik Tumay.

Innsbruck bilety autokarowe – sprawdź jak zapłacić za bilet autokarowy kupowany on line.

Uwaga: nie ma możliwości płacenia za bilety u kierowcy.