Belgia – Bilety Autokarowe

Bilety Autokarowe Belgia. Najtańsze bilety autobusowe Polska Belgia. Busy do Belgii. Szybka i prosta rezerwacja biletów do Belgii w kilka minut. Promocje i zniżki. Internetowa Sprzedaż Biletów Autokarowych do Belgii:

euroticket-bilety-autokarowe voyager-bilety-autokarowe

Rezerwacja biletów autokarowych Polska Belgia, Belgia Polska. Najtańsze bilety do Belgii. Sprawdź ceny biletów i rozkłady jazdy do Belgii różnych przewoźników w jednym z dwóch systemów sprzedaży – Voyager lub Euroticket i wybierz najlepszą ofertę.

Nasze bilety autokarowe do Belgii oraz z Belgii do Polski to:
– najtańsze bilety autokarowe w zakupie on line,
– ceny prosto od przewoźników, 0% prowizji, żadnych dodatkowych opłat,
– wszyscy przewoźnicy w jednym miejscu,
– szybka, prosto i bezpieczna rezerwacja w kilka minut,
– płatność przelewem lub kartą kredytową, wiele promocji i zniżek

Autokary do Belgii:
autokary Sindbad Polska Belgia – rezerwuj teraz
autokary Bartuś Polska Belgia – rezerwuj teraz
autokary Sołtysik Reisen Polska Belgia – rezerwuj teraz
autokary Interbus Sindbad Polska Belgia – rezerwuj teraz
autokary Nord Polska Belgia – rezerwuj teraz
Eurolines Eurobus Polska Polska Belgia – rezerwuj teraz
Becker Reisen Polska Belgia – rezerwuj teraz

Belgia leży w zachodniej części Europy i graniczy z Holandią, Luksemburgiem, Niemcami i Francją. Belgia jest członkiem Unii Europejskiej, a stolica państwa – Bruksela jest jednocześnie stolicą Unii. Między innymi z tego powodu od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej Polacy znacznie zwiększyli ilość realizowanych przewozów międzynarodowych zarówno do Belgii, jak i do innych miast w Belgii. Obok powodów służbowych, część pasażerów decyduje się na wyjazd do Belgii w celach turystycznych, bądź zawodowych. Jedną z form transportu najczęściej wykorzystywanego przez podróżujących jest transport drogowy, autokarowy. Jest to bardzo wygodna i raczej bezpieczna forma transportu. Tym bardziej, iż z Polski do Belgii prowadzi międzynarodowa trasa przez niemieckie: Berlin, Hannover i Dortmund oraz holenderski Eindhoven. Oczywiście dostępne są jeszcze inne drogi przejazdowe, które mogą stanowić alternatywę dla tej, najkrótszej.

bilety-autokarowe-belgia
Odległość drogowa między Warszawą, a Brukselą wynosi około 1400 km. Inne środki transportu również są dostępne w podróżowaniu do Belgii. Transport samochodowy jest niestety znacznie mniej komfortowy, aniżeli autokarowy i wymaga więcej skupienia podczas podróży. Przejazd z Polski do Belgii możliwy jest również pociągiem, jednak ta forma jest bardzo uboga, gdyż z Warszawy do Brukseli oferowane jest tyko jedno połączenie. Również przeloty samolotem są i bardzo ograniczone terytorialnie z uwagi na ograniczoność lotnisk na terenie kraju, co wymaga dodatkowych przesiadek, jak również są drogą formą transportu. Najkorzystniejszym więc środkiem lokomocji na odcinkach międzynarodowych jest autokar, który oferuje wygodny i komfortowy przejazd, nawet na dalekich trasach. Większość przewoźników bowiem, chcąc sprostać rosnącej na rynku konkurencji, zmuszony jest do stałego odnawiania swojego taboru oraz dysponowania autokarami wyposażonymi według europejskich standardów. Ponadto przewoźnicy starają się dostosowywać swoją ofertę przewozową do istniejącej na rynku, szukając nisz, czyli terenów, które jeszcze nie są obsługiwane.
Ponadto dzięki pogodnemu położeniu Belgii, nawet jeśli polscy przewoźnicy nie kierują tam zbyt wiele bezpośrednich linii autokarowych, to praktycznie większość połączeń realizowanych czy to do Holandii, czy do Francji, a czasem nawet te kierowane do Wielkiej Brytanii przejeżdżają przez Belgię, zatrzymując się na przystankach przynajmniej w największych miastach państwa, czyli głównie w: Antwerpii i Brukseli. Dostępne na rynku połączenia z Polski do Belgii oferują m.in.: Orbis/Interbus na trasach: Białystok – Paryż przez Belgię, Zamość – Bruksela, Suwałki – Bruksela, Elbląg – Bruksela, Przemyśl – Bruksela, Białystok – Bruksela, Biała Podlaska – Bruksela, Płock – Bruksela, a także Suwałki – Bradford; Pol-Fol na trasie: Sanok – Paryż, Ecolines na trasie: Suwałki – Paryż, PKS Siemiatycze na trasie: Siemiatycze – Bruksela, Agatur na trasie: Stalowa – Wola – Paryż, Delta Travel na trasie: Płock – Bristol przez Belgię, Globus na trasie: Przemyśl – Paryż, PKS Warmia na trasie: Olsztyn – Breda przez Antwerpię, Liege, Leuven, Brukselę i Gent, Nord Gdynia na trasie: Giżycko – Paryż, a także Polonia Transport na trasie: Zamość – Paryż, przez Antwerpię i Brukselę.
Bilety na powyższe przejazdy nabyć można drogą internetową, bądź bezpośrednio u wielu agentów pośredniczących w sprzedaży, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Ceny przejazdów, w zależności od przewoźnika i długości trasy kosztuje od 200 do 300 zł. Do tego skorzystać można z wielu obniżek proponowanych przez poszczególnych przewoźników.

Bilety Autokarowe do Anglii – autokary Anglia
Bilety Autokarowe do Niemiec – autokary Niemcy
Bilety Autokarowe do Francji – autokary Francja
Bilety Autokarowe do Włoch – autokary Włochy
Bilety Autokarowe do Holandii – autokary Holandia
Bilety Autokarowe do Czech – autokary Czechy
Bilety Autokarowe do Norwegii – autokary Norwegia
Bilety Autokarowe do Austrii – autokary Austria
Bilety Autokarowe do Danii – autokary Dania
Bilety Autokarowe do Grecji – autokary Grecja
Bilety Autokarowe do Irlandii – autokary Irlandia
Bilety Autokarowe do Polski – autokary Polska
Bilety Autokarowe do Szwecji – autokary Szwecja
Bilety Autokarowe do Szwajcarii – autokary Szwajcaria
Bilety Autokarowe na Ukrainę – autokary Ukraina
Bilety Autokarowe na Słowację – autokary Słowacja
Bilety Autokarowe na Węgry – autokary Węgry

Belgia jest europejskim krajem graniczącym z Luksemburgiem, Francją, Niemcami i Holandią. Największymi i najbardziej popularnymi miastami belgijskimi są: Antwerpia (Antwerpen), Gandawa (Gent), Charleroi, Liège, Bruksela (Bruxelles, Brussel), Schaarbeek, Brugia (Brugge). Ze względu na umieszczenie na mapie Europy, bardzo łatwo jest dojechać autokarem do Belgii z Polski.

W tym celu zakupić można tanie bilety autokarowe do Belgii na naszej stronie. Ofertę największych linii autokarowych podejrzeć można w systemie Euroticket i Voyager. Zobaczyć tam można, że autobusy do Belgii z Polski wypuszczają takie oto firmy transportowe: autobusy Becker Reisen, przewozy Sindbad, połączenia Interbus, autokary Nord, linie Eurobus Eurolines Polska, autobus Eurolines Mądeltrans, autokar Selment. Cena biletu autobusowego do Belgii przez Internet uzależniona jest zarówno od wyboru przewoźnika, wyszukiwarki, a także dnia wyjazdu. Koszt przejazdu w jedną stronę mieści się w granicach od około 200 do około 300 złotych.

Przewozy autokarowe do Belgii oferowane przez wspomniane linie pozwolą na swobodne zwiedzanie kraju. Wśród atrakcji warto zwrócić uwagę na: Siusiającego Chłopca (Manneken Pis; figurka będąca symbolem kraju znajduje się w Brukseli), Katedra ś. Michała i św. Guduli w Brukseli, Muzeum Instrumentów Muzycznych w Brukseli (MIM – Musical Instruments Museum), Katedra św. Bawona w Gandawie i inne.