Linz

Bilety Autokarowe Linz. Tanie Autokary z i do Austrii – Linz. Rezerwacja ON LINE. Szybko i Tanio.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety Autokarowe do Linz w Austrii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Linz w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Linz Polska Austria.

Linz Bilety Autokarowe Polska Austria – Tanio, szybko, sprawnie.

Tanie bilety autokarowe do Linz . Kup bilet autokarowy do Austrii online. Linz bilet autokarowy Polska Austria Promocja. Najlepsza oferta biletów Linz. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Najlepsza oferta tanich biletów autokarowych on line. Rezerwacja na bilety autokarowe do Linz – całą dobę.

Bilety Autokarowe Polska Austria – najtańsze bilety autobusowe kupuj on line

Bilety autokarowe do Wiednia – rozkład jazdy Wiedeń
Bilety autokarowe do Bergenz – rozkład jazdy Bergenz
Bilety Autokarowe do Innsbruck – rozkład jazdy Innsbruck
Bilety autokarowe do Graz – rozkład jazdy Graz
Bilety autokarowe do Sankt Polten – rozkład jazdy Sankt Polten
Bilety autokarowe do Salzburga – rozkład jazdy Salzburg

Linz jest bez wątpienia austriackim miastem wartym uwagi, z którym swoje życie miały związane osoby, które w większy lub mniejszy sposób kształtowały losy świata. Zacząć można od Fryderyka III Habsburga, który spędził tutaj ostatnie lata swojego życia, dzięki czemu Linz zyskał w tamtym okresie bardzo dużo na prestiżu. Innym, najbardziej znanym mieszkańcem Linzu, czym jednak miasto raczej się nie chlubi – był Adolf Hitler. Mieszkał on w okolicach tej miejscowości w latach swojej młodości i spędzał tutaj wiele czasu, był okres, iż chciał zrobić z Linzu centrum III Rzeszy. Zdecydowanie bardziej pozytywną postacią związaną z miastem jest wybitny naukowiec Johannes Keppler, który w tym mieście studiował matematykę. Miasto to jest rozwinięte bardzo pod względem kulturalnym i w 2009 roku zostało niezwykle wyróżnione, gdyż było wtedy Europejską Stolicą Kultury. Znajduje się tutaj m.in. Ars Electronica Center, które jest wielkim interaktywnym laboratorium, nazywanym Muzeum Przyszłości.

austria

Nad Dunajem znajdują się również Muzeum Sztuki Współczesnej Lentos oraz sala koncertowo-kongresowa Brucknerhaus, które rok w rok przyciągają zarówno wielu miejscowych mieszkańców, jak i zagranicznych turystów.
Autobusy do Linz kursują z głównych miejscowości w Polsce, takich jak Kraków, Katowice czy Warszawa, ale można się tam dostać również z mniejszych miast, np. z Gorlic, Piotrkowa Trybunalskiego czy Nowego Sącza. Przewozy autokarowe do Linz obsługiwane są na chwilę obecną przez dwóch przewoźników: Eurolines Polska oraz Eurobus. W zależności od konkretnego przewoźnika oraz miasta, z którego rozpoczyna się podróż, do Linz można wyruszyć w poniedziałki, środy, piątki, soboty oraz niedziele. Ceny biletów są dosyć zróżnicowane, najtańsze kosztują nawet tylko 180 zł (Eurolines), natomiast cena droższych może sięgać  do 260 złotych. Warto na bieżąco śledzić oferty różnych przewoźników, ponieważ można wtedy załapać się na interesujące zniżki. Autokary do Austrii kursują także w inne dni i po innych cenach, ale to zależy już od wybranego przewoźnika oraz miasta docelowego.