Mińsk

Bilety Autokarowe Mińsk. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Białoruś. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Mińsk Białoruś możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Mińska w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Mińska na Białoruś

Mińsk to stolica i zarazem największe miasto Białorusi, położony jest nad dwiema rzekami – Svislach (Svisloch, Świsłocz) i Nyamiha (Nemiga, Niemiga). Miasto jest centrum administracyjnym wspólnoty Niepodległych Państw (CIS). Jedną z form transportu do tego miejsca są międzynarodowe przewozy autokarowe, na które tanie bilety autokarowe do Mińska można zamówić na naszej stronie.
W tym celu wykorzystać należy jedną z dwóch wyszukiwarek biletowych – Euroticket lub Voyager. Wyjazd autokarem do Mińska jest możliwy dzięki liniom autokarowym ogłaszającym się we wspomnianych systemach. I tak, w platformie Euroticket zakupimy bilet autobusowy online na autokary do Mińska od Eurobus Eurolines Polska. Wyszukując tanie bilety autokarowe do Mińska w platformie Voyager, nie znajdziemy jednak obecnie żadnych wyników. Autobus do Mińska kosztował będzie w jedną stronę każdego podróżnego około 115 złotych w przypadku wyjazdu z Warszawy, natomiast z Augustowa do Mińska od około 105 do 150 złotych – w zależności od oferty.
Zobacz także bilety autokarowe do Grodna albo bilety autokarowe do Lidy

Przewozy autokarowe do Mińska od wspomnianego przewoźnika międzynarodowego zagwarantują możliwość zwiedzenia najbardziej popularnych atrakcji w mieście. Wśród nich: Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej (upamiętniające wojnę niemiecko-sowiecką), Park Gorkiego (publiczny park znajdujący się niedaleko innego – Parku Yanka Kupala), Opera Narodowa i Balet („Opierny Teatr”).

bialorus

Bilet Autokarowy Mińsk – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych na Białoruś

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Mińska na Białorusi wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

Mamy w sprzedaży tanie bilety autokarowe do wszystkich krajów Europy  – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Niemiec lub popularne przewozy autokarowe do Anglii