Bolzano

Bilety Autokarowe Bolzano. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Włochy. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Bolzano do Włoch możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Bolzano w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Bolzano Polska Włochy.

wlochy

Bilet Autokarowy Bolzano – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Włoch

Dlaczego warto u nas rezerwować i kupować bilety autokarowe do Bolzano?
– Najniższe ceny biletów – ceny biletów prosto od przewoźników, żadnych dodatkowych kosztów, ukrytych opłat
– Wygodne, nowoczesne, klimatyzowane autokary i miła obsługa podczas podróży
– Niemal wszyscy przewoźnicy autokarowi do Włoch w jednym miejscu, na jednej stronie, nie musisz szukać i błądzić po internecie, by znaleźć najniższą cenę biletu
– oznaczone na czerwono najtańsze bilety autokarowe na danej trasie
– możliwość szybkiego porównania cen biletów oraz rozkłady jazdy do Bolzano
– płatność kartą kredytową lub przelewem

Autobusem do Bolzano. Przewozy autokarowe do Bolzano we Włoszech.

Bilety Autokarowe Polska Włochy:

Przewozy autokarowe Rzym – rezerwacja biletów do Rzymu
Przewozy autokarowe Mediolan – rezerwacja biletów do Mediolanu
Przewozy autokarowe Neapol – rezerwacja biletów do Neapolu
Przewozy autokarowe Florencja – rezerwacja biletów do Florencji
Przewozy autokarowe Rimini – rezerwacja biletów do Rimini
Przewozy autokarowe Ancona – rezerwacja biletów do Ancony

Inne miasta we Włoszech: Tarvisio, Udine, Fratta, Wenecja, Padova, Ferrara, Bolonia, Prato, Firenze, Waldarno, Arezzo, Waldichiana, Perugia, Terni, Narni, Orte, Rzym, Frosinone, Ceprano, Pontecorvo, Casino, San Vittore, Caserta, Neapol, Nola, Palma Campania, Salerno, Sala Consilina, Batibalia, Eboli, Siciniano, Pola, Laurija, Frasinetto, Sibari, Tarsia, Cosenza, Lamezia, Vibo Pizzo, Rosarno, Regio Di Calabria, Villa S. Giovani, Messina, Calatabiano, Catania, Anione Bani, Augusta, Siracuza, Casibile, Avola, Noto, Pacino, Rosolini, Ispica, Modica, Ragusa, Marina di Ragusa, Lentini, Vizzini, Bucchieri, Caltagirone, Gela, Licata, Agrigento, Comiso, Vittoria, Scicli,Francofonte, Palazzolo, Acreide, Enna, Cafalu, Termini Imerese, Palermo, Imola, Faenza, Forli, Ravenna, Pesaro, Fano, Ancona, Civitanova, Porto San giorgio, Pedazo, San Benatetto, Alba Adiatoica, Askoli Piceno, Teramo, San Nicolo, Rosetto, Aquila, Citta San Angelo, Pescara, Francavilla, Chieti Scalo, Termoli, San Severo, Foggia, Candela, Melfi, Potenza.

Jedną z form transportu na trasach międzynarodowych, która jednocześnie wybierana jest przez zdecydowanie największą grupę pasażerów są międzynarodowe przewozy autokarowe. W odróżnieniu bowiem od innych środków transportu, są one ogólno dostępne zarówno na terenie całej Polski, a także w wielu państwach europejskich. Niektóre miejsca na kontynencie cieszą się znacznie większą popularnością, aniżeli inne, co wynika w szczególności z realizowania do tych miast głównie połączeń służbowych, bądź także zarobkowych, przede wszystkim w skali kilku ostatnich lat, od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Bilety na te przejazdy autokarem nabyć można w wielu biurach turystycznych, zlokalizowanych w każdym większym mieście w Polsce, a także w miastach, przez które poprowadzone jest dane połączenie. Pomimo, iż ceny biletów nie są wysokie, określone grupy pasażerów skorzystać mogą z dodatkowych rabatów stałych, bądź okresowych oferowanych przez poszczególnych przewoźników. Jednym z kierunków jazdy autokarów polskich linii jest miasto Bolzano położone w północnej części Włoch. miejscowość ta nie jest zbyt często odwiedzanym miejscem we Włoszech, dlatego też wiele tras realizowanych do tamtejszych miejscowości, chociaż przejeżdża obok, nie zatrzymuje się na przystanku w Bolzano. Głównym przewoźnikiem, który w swojej ofercie posiada trasy kierowane głównie do miejscowości włoskich, w tym m.in. do Bolzano są autobusy Rudnik Tumay. Inną, dodatkową firmą, z którą dojechać można do tego miasteczka są autokary Agat we współpracy z firmą BTZ-PTTK Katowice. Przykładowa trasa z Warszawy do Bolzano trwa około 22 godziny, a bilet na ten przejazd kosztuje 300 zł w jedną stronę. Przykładowe zaś połączenia realizowane są na trasach Biała Podlaska – Marsylia, Białystok – Rzym, bądź Białystok – Marsylia.