Annemasse

Bilety autokarowe Annemasse – Autokary Polska Annemasse – Bilety autokarowe Francja

bilety autokarowe annemasse bilety autokarowe do annemasse

Bilety autokarowe Annemasse podobnie jak autokar do Francji można zarezerwować korzystając z naszych wyszukiwarek Euroticket lub Voyager online. Ponieważ autokar Annemase cieszy się bardzo dużą popularnością nie powinno być problemu ze znalezieniem dogodnego terminu wyjazdu.

Autokary do Annemasse

Annemasse to miasto we Francji położone w gminie o takiej samej nazwie, w regionie Rodan Alpy. Miasto jest częścią metropolii genewskiej, położone niespełna 2 km od granicy ze Szwajcarią. Przez miasto przepływa rzeka Arve na zachodzie a Voiros na wschodzie. Na klimat Annemasse ma przede wszystkim bliskość Alp i jeziora Leman. Do najzimniejszych miesięcy należy styczeń i luty, natomiast najcieplej jest w lipcu i sierpniu.

Annemasse to ważny węzeł komunikacyjny przede wszystkim ze względu na bliskość Szwajcarii oraz drogę krajowa A40 i A41, które nie tylko wiodą do granicy, ale i w głąb Francji. Miasteczko nie posiada wielu zabytków, jeśli jednak zdecydujemy się na autokar do Francji i wybierzemy bilety autokarowe do Annemasse i dotrzemy na miejsce, to koniecznie powinniśmy zwiedzić tamtejszy kościół św. Józefa, kościół św. Andrzeja, ratusz oraz zabytkowy dworzec kolejowy.

A może zainteresują Cię tanie bilety autokarowe Annecy lub autokary do Liverpool?

Jeśli zdecydujemy się na bilety autokarowe Annemasse dokładnie sprawdźmy poszczególne oferty przewoźników, żeby znaleźć te najodpowiedniejsze. Kiedy już zdecydujemy się zarezerwować tanie autokary do Annemasse, zobaczymy też rozkład jazdy, który znajduje się w wyszukiwarce, pod ceną za bilety.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autokary do Annemasse wygląda następująco:

  • Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Norymberga, Ulm, Regensburg, Monachium, Memmingen, Lindau, Bregenz, Sankt Gallen, Zurych, Bazylea, Berno, Fryburg, Bulle, Lozanna, Genewa, Annemasse, Annecy, Chambery, Grenoble, Valence, Avinion, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Perpignan, Figueres, Girona, Lloret del Mar, Barcelona.

Zobacz tak że nasze ciekawe oferty na bilety autokarowe Marsylia lub autokary do Bordeaux.