Annecy

Bilety autokarowe Annecy – Autokary Polska Annecy – Bilety autokarowe Francja

bilety autokarowe annecy bilety autokarowe annecy francja

Bilety autokarowe Annecy do Francji kupisz w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Annecy w obydwu systemach, aby wybrać najlepszą ofertę. Płatności za bilety autokarowe to: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Annecy Polska Francja.

Autokary Polska Annecy

Annecy to miasto we Francji, położone we południowo-wschodniej części kraju. W przeszłości znajdowała się tam siedziba hrabiów z Genewy, był to także ważny ośrodek kontrreformacji. Najświetniejszy okres Annecy to jednak panowanie św. Franciszka Salezego, który przyczynił się do rozwoju miasta. Wtedy też powstało mnóstwo świeckich jak i sakralnych budynków. Do Francji Annecy przyłączyło się dopiero w XIX w.

A może zainteresują Cię bilety autokarowe Londyn albo bilety autokarowe Rzym?

Jeśli już zdecydujemy się na bilety autokarowe Annecy, koniecznie znajdźmy czas na przespacerowanie się po tamtejszych uliczkach i odwiedzenie kilku ciekawych miejsc. Na pewno warto zobaczyć Pałac na Wyspie, Bazylikę Nawiedzenia czy Katedrę św. Piotra. Dla turystów, którzy lubią sport czeka miła niespodzianka – miejskie jezioro, na którym co roku organizowane są zawody kajakarstwa, windsurfingu czy żeglarstwa. Oczywiście nad jeziorem można również wypocząć, wynająć łódkę czy motorówkę i popływać. Każdy, na pewno znajdzie rozrywkę dla siebie.

Wybierając bilety autokarowe do Annecy, sprawdźmy dokładnie w jednym z dwóch systemów, jacy przewoźnicy oferujący autokar do Francji mają w swoim rozkładzie jazdy także autokar do Annecy. Na pewno są to autobusy Sindbad, Interbus Sindbad, Almabus, Bermuda, Intercars Basque oraz Eurobus. Warto porównywać ceny za bilety autokarowe do Annecy w obydwu systemach, aby znaleźć te najtańsze bilety autokarowe.

Sprawdź także nasze inne ciekawe oferty jak chociażby bilety autokarowe Paryż czy Annemasse.