www.autokarowebilety.net.plNewsletter:
Email:

INFORMACJE PODSTAWOWE:


Autokary Szwecja

Internetowa Sprzedaż Biletów Autokarowych do Szwecji:

REZERWUJ BILET ONLINE:

BILETY VOYAGER

BILETY EUROTICKET

Sindbad, Interbus, Becker Reisen, Polonia Transport, Rudnik Tumay, Nord, Bermuda, Globtourist, Sindbad-Interbus Eurobus, Eurolines, Agat, Intercars, EST, Ecolines, Visitr, Becker Reisen, Lorek Bremen, Mądeltrans, Globtourist, Biacomex, Autokar Polska, Eurores

Trasy autokarowe są obecnie w Polsce jedną z najpopularniejszych form transportu, głównie na odcinkach międzynarodowych. Jest to bowiem wygodna i bezpieczna forma transportu, którą podróżować można ze wszystkich regionów Polski; zarówno z większych miast, jak i małych miasteczek, a dotrzeć można również do wielu większych i mniejszych miejscowości we wszystkich państwach europejskich. Autokary realizujące trasy międzynarodowe są sprawdzone pod względem technicznym, a także wyposażone zgodnie ze standardami europejskimi, we wszystko, co sprzyja wygodnej, przyjaznej i komfortowej podróży. W zależności od usytuowania geograficznego danego państwa na terenie Europy, trasy albo mogą kończyć swój bieg w danym państwie, albo jedynie zatrzymywać się pośrednio w jego miejscowościach, a następnie kontynuować trasę do innych państw. Jednym z kierunków tras obsługiwanych przez polskich przewoźników jest Szwecja, leżąca na północy Europy, na półwyspie skandynawskim.

Podróż autokarowa więc do tego kraju może odbyć się albo z wykorzystaniem promu ze Świnoujścia do Ystad, albo z Gdyni do Karlskony, albo drogą lądową z wykorzystaniem mostu z Kopenhagi w Danii do Malmo w Szwecji. W Polsce nie ma wielu przewoźników oferujących przejazdy autokarowe z Polski do Szwecji. Wśród nich wyróżnić można następujących: Almabus we współpracy z Baltic Express Bus, PKS Warmia oraz Baltic Express Bus we współpracy z firmą Bustravel. Bilety na międzynarodowe trasy autokarowe nabyć można w siedzibie przewoźnika, obsługującego daną trasę, w współpracujących z przewoźnikiem biurach podróży, bądź za pośrednictwem Internetu. Ta ostatnia forma zakupu jest najkorzystniejsza i najszybsza, a ponadto, w ten sposób można następnie zarządzać rezerwacją biletu. W zależności od przewoźnika, skorzystać można z wielu obniżek, które znacznie mogą obniżyć koszty podróży. W przypadku biletów na przejazdy z Polski do Szwecji zasadą jest, iż bilety na przejazd trasami, które wykorzystują do przejazdu do Szwecji most w Kopenhadze są droższe, aniżeli trasy wykorzystujące jeden z promów. Pomimo, iż przewoźników oferujących trasy na półwysep skandynawski nie jest wiele, to oferują oni połączenia ze wszystkich regionów Polski z wykorzystaniem połączeń antenowych.

Przykładowo współpracujące ze sobą firmy Almabus, Baltic Express Bus oraz Bus Travel dowożą pasażerów z: Warszawy, Poznania, Zamościa, Przemyśla, Rzeszowa i Gliwic w kierunku do Świnoujścia, gdzie następuje przesiadka, a następnie przeprawa promowa do Ystad, skąd podróż jest kontynuowana do szwedzkich miejscowości, m.in. do: Malmo, Helsingborg, Halmstad, Goteborg, Uddevalla, a następnie kończy swoją trasę w Oslo, w sąsiednim państwie - Norwegii. Przejazdy te rozpoczynają się w środy, piątki i niedziele. Z kolei drugi przewoźnik – PKS Warmia oferuje trasę, która obsługuje w szczególności polskie miejscowości nadmorskie, m.in. Gdańsk, Gdynię, Sopot, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Szczecin, a także Toruń, Bydgoszcz, Gniezno i Poznań, a następnie przejeżdża przez Berlin w Niemczech; Liege, Leuven i Brukselę w Belgii, Gent, Lille, Lens, Paryż, Angers, Rennes, Bordeaux, po czym wraca do Kopenhagi do Danii, skąd mostem dociera do Malmo w Szwecji, a następnie zatrzymuje się w: Helsingorg, Ljungby, Jonkoping, Linkoping, Norrkoping, Stockholm, Malmo, Halmstad, Goteborg oraz Uddevalla i kończy swój bieg w sąsiedniej Norwegii. Trasy oferowane przez tego przewoźnika rozpoczynają się z polskich miejscowości w poniedziałki i we środy.

 

www.autokarowebilety.net.pl

www.autokarowebilety.net.pl    www.autokarowebilety.net.plKanał RSS © www.autokarowebilety.net.pl 2006 - 2014