Berno

Bilety Autokarowe Berno. Tanie Autokary Polska Szwajcaria. Rezerwacja ON LINE. Promocje.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Berno do Szwajcarii możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Berno w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Berno Polska Szwajcaria.

szwajcaria

Bilety Autokarowe Berno. Kup bilet autokarowy do Szwajcarii online. Zurych bilet autokarowy Polska Szwajcaria Promocja. Najlepsza oferta biletów do Berno. U nas nie płacisz żadnej prowizji ani ukrytych opłat. Rezerwacja biletów do Zurychu prosta, bezpieczna i szybka. Rezerwacja na bilety autokarowe Berno – całą dobę. Kupując u nas masz pewność, że dobrze kupiłeś.

Bilety autobusowe Szwajcaria Bazylea – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Berno – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Fryburg – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Genewa – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Lozanna – sprawdź ceny biletów
Bilety autobusowe Szwajcaria Lucerna – sprawdź ceny biletów
Bilety autokarowe Szwajcaria Sankt Gallen – sprawdź ceny biletów
Bilety autobusowe Szwajcaria Zurych (Zurich) – sprawdź ceny biletów

Turystyka jest cały czas rozwijającym się sektorem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ludzie decydują się spędzać wolny czas poznając świat i odwiedzając zagraniczne kraje. Bez wątpienia warta odwiedzenia jest Szwajcaria, która zawiera wiele malowniczych i atrakcyjnych miejscowości. Dostać się tam można wykorzystując polskie przewozy autokarowe, wiele linii nas tam zawiezie, m.in. Agat, Sindbad, Almabus, Eurolines Polska czy Rudnik Tumay.
Jednym z ważniejszych szwajcarskich miast jest Berno. To niewielka  miejscowość, można by rzecz prowincjonalna, ale to właśnie tutaj znajduje się siedziba rządu Szwajcarii i wiele bardzo ważnych i strategicznych dla całego państwa obiektów. Przez Berno przepływa rzeka, która dzieli miasto na trzy części, które połączone są ze sobą mostami, z lotu ptaka daje to niesamowity widok. Zabytkowe, średniowieczne centrum miasta wpisane zostało na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i nie ma się czemu dziwić, ponieważ jest piękne. Jedną z chlub miasta jest również pochodząca z XV wieku katedra, na której portalu podziwiać można płaskorzeźbę przedstawiającą Sąd Ostateczny, natomiast witraże pokazują sceny ze Starego Testamentu.
Autokarem do Berna można dostać się w zasadzie z całej Polski, połączenie to obsługiwane jest przez wielu przewoźników, m.in. Sindbad, Agat, Eurolines Polska czy Almabus. Wyjazdy odbywają się w zasadzie codziennie ze wszystkich krańców kraju, autobus do Berna wyrusza zarówno z Gdańska czy Grudziądza, jak i Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania czy Wrocławia. Ceny biletu uzależnione są przede wszystkim od konkretnego przewoźnika i wahają się między 250 a 320 złotych.