www.autokarowebilety.net.plNewsletter:
Email:

INFORMACJE PODSTAWOWE:


Autokary i Busy do Niemiec

Internetowa Sprzedaż Biletów Autokarowych do Niemiec:

REZERWUJ BILET ONLINE:

 

BILETY VOYAGER

BILETY EUROTICKET

Sindbad, Interbus, Becker Reisen, Polonia Transport, Rudnik Tumay, Nord, Bermuda, Globtourist, Sindbad-Interbus Eurobus, Eurolines, Agat, Intercars, EST, Ecolines, Visitr, Becker Reisen, Lorek Bremen, Mądeltrans, Globtourist, Biacomex, Autokar Polska, Eurores

Na rynku transportowych występuję drogowa, wodna bądź lotnicza forma transportu. Z kolei jedną z drogowych form transportu są przejazdy autokarowe. Obok transportu własnym samochodem, jest to bardzo wygodna forma podróżowania. W większości przypadkach jest to również tańsza forma transportu. Z transportem autokarowym cenowo mogą konkurować transport własnym samochodem, bądź transport lotniczy, ale jedynie ten, oferowany przez tanie linie lotnicze, które w ostatnim czasie znacznie rozszerzyły swoją ofertę w Polsce. Jednakże przejazd własnym samochodem wymaga posiadania zarówno samochodu, jak i prawa jazdy, a także ciągłego skupienia podczas całej podróży. Przejazd autokarem jest pod tym względem bardziej komfortowy. Oprócz ceny, firmy transportowe konkurują między sobą głównie jakością obsługi klienta, a także jakością autokarów przekazanych do dyspozycji podróżujących. Tak więc na trasach międzynarodowych z reguły jeżdżą nowoczesne autokary, wyposażone we wszystko, co potrzeba do luksusowego i komfortowego podróżowania.

Jak już wspomniano, cenowo z autokarami konkurować mogą także tanie przeloty samolotem. W tym jednak przypadku miejsce docelowe tej podróży jest znacznie ograniczone. Bowiem zarówno lotniska, skąd samolot startuje, jak i gdzie ląduje znajdują się w niewielkiej ilości miastach w kraju, tak więc do kosztów podróży dochodzą także koszty i czas związany z przesiadkami, chcąc dojechać do miejsc docelowych. Linie autokarowe z kolei są tak zorganizowane, aby docierać do jak najszerszego obszaru kraju. Nawet jeśli dana linia nie obsługuje wszystkich regionów danego kraju, to firmy wzajemnie uzupełniają się, a także często stosują ofertę tzw. połączeń antenowych, dzięki którym do danego miejsca wyjazdowego z kraju dotrzeć można niemalże ze wszystkich stron kraju, autokarami danego przewoźnika, bądź innych współpracujących z nim. Jednym z kierunków wyjazdów Polaków jest nasz najbliższy sąsiad – Niemcy. Na rynku oferta w zakresie międzynarodowych przewozów autokarowych do Niemiec jest bardzo bogata. Wynika to między innymi z faktu, iż Niemcy są krajem leżącym w środkowej Europie, a zatem nie tylko autokary realizujące trasy bezpośrednio do tego kraju zatrzymują się tam, ale także w trasach, w których miejscowości docelowe leżą bardziej na zachód, lub na północ od Polski, autokary zatrzymują się także w wielu miejscowościach w Niemczech, jako kraju tranzytowym.

Wśród przewoźników, którzy oferują trasy do Niemiec są: Sindbad, Interbus, Intercars, Eurobus, Almabus, Becker Reisen, firma Zawadzkie, Eurolines Polska, PKS Warmia, Globus, Ecolines, czy Agat oraz EST Lorek Bremen. Trasy realizowane do Niemiec zabierają ze podróżnych ze wszystkich regionów Polski, z miast dużych, jak również z małych miasteczek. Z północy Polski do Niemiec wyjechać można m.in. z: Gdańska, Gdyni, Elbląga, Szczecina, Kołobrzegu, Białegostoku, Bydgoszczy, czy Poznania. W centrum kraju podróż rozpocząć można z: Warszawy, Łodzi, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Częstochowy, Poznania, czy Zielonej Góry. Z kolei na południu Polski, do autokarów zmierzających do Niemiec dosiąść się można m.in. w: Lublinie, Zamościu, Rzeszowie, Przemyślu, Bielsku – Białej, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Legnicy, czy Wałbrzychu. Natomiast miejscowościami w Niemczech, do których można dotrzeć transportem autokarowym są: na zachodzie: Berlin, Dresden, Leipzig, czy Magdeburg; w linii środkowej: Hamburg, Bremen, Hannover, Braunschweig, Gottingen, Erfurt, Wurzburg, Augsburg, Frankfurt, Numberg, Munchen, Karlsruhe czy Stuttgart; a także na wschodzie kraju: Strasburg, Saarbrucken, Koln, Aachen, Dusseldorf, Essen, czy Dortmund.

 

www.autokarowebilety.net.pl

www.autokarowebilety.net.pl    www.autokarowebilety.net.plKanał RSS © www.autokarowebilety.net.pl 2006 - 2014