Vejle

Bilety Autokarowe Vejle. Rezerwacja biletów autokarowych do Vejle, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Vejle Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Vejle w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Vejle Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Vejle jest duńskim miastem położonym na północno-wschodnim krańcu Danii. Liczy około 50 tysięcy mieszkańców i posiada bardzo długa historię, gdyż pierwsze wzmianki o tej miejscowości pochodzą już z XIII wieku. Z turystycznego punktu widzenia warty odwiedzenia w Vejle jest z pewnością Kościół św. Mikołaja, który został wybudowany w XIII wieku w stylu późnoromańskim, ale renowacja z XV wieku sprawiła, iż obecnie sprawia wrażenie bardziej gotyckiej budowli. Z kolei miłośnicy sztuki powinni udać się do Muzeum Sztuki, gdzie duży nacisk położony jest na dzieła malarskie, a wśród kolekcji znajduje się twórczość Rembrandta. Inną bardzo ciekawą ekspozycją się tam znajdującą jest wystawa przedstawiająca motyw Golden Age. Jeszcze ciekawsze są okolice samego Vejle, a zwłaszcza miasteczko Jelling, znajdujące się tylko 10 km dalej. Słynie ono z kamieni runicznych, kurhanów czy kościoła, a historia tych obiektów sięga X wieku. W 1994 roku cały ten teren został wpisany listę światowego dziedzictwa UNESCO. Całkiem niedaleko Vejle znajduje się także Legoland Billund, który jest największym parkiem rozrywki Legoland na świecie.
Dojazd autobusem do Vejle z Polski nie powinien stanowić dla nikogo większego problemu. Autokary kursują praktycznie z każdego rejonu Polski i z bardzo wielu miejscowości, zarówno tych większych typu Poznań, Gdańsk czy Wrocław, jak i tych mniejszych jak Świecie, Gorlice czy też Tarnów. Przewoźnikami obsługującymi tę trasę są między innymi Becker Reisen, Agat, Sindbad oraz Eurolines Polska. Bilety autokarowe do Vejle posiadają zróżnicowane ceny, które zależą przede wszystkim od przewoźnika, którego wybierzemy, dlatego też warto porównać ofertę kilku firm. Dodatkowo od czasu do czasu niektóre firmy dają ciekawe promocje, dlatego wskazane jest, aby być z takimi sprawami na bieżąco podczas planowania swojego wyjazdu.
Autobusy do Danii odjeżdżają oczywiście nie tylko do Vejle, ale także do wielu innych miejscowości, między innymi Kopenhagi, Aarhus czy Odense.